Letní Open Air Festival nabídne i divadelní program

Festival, který se letos odehraje ve dnech 9. až 11. srpna na letišti Panenský Týnec, nabídne i divadelní zážitky. Prvním z potvrzených hostů je EKG, literárně hudební kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše, kteří s představením „O Lásce a Smrti“ vystoupí na scéně 11. srpna.

„Smrt je pro umění velkým přínosem. Pro spisovatele znamená smrt pointu, pro výtvarníka je vytouženým přelomem, kdy prudce vzroste cena jeho díla, a pro herce je to chvíle, kdy o něm naposledy napíše bulvár,“ tvrdí Malijevský.

Diváci můžou na Open Air Festivalu čekat program na pomezí literárního čtení, hudebního vystoupení a divadelního kabaretu s důrazem na komunikaci s publikem a improvizaci.

Na scéně dostane prostor i básník J. H. Krchovský, autor dětských říkanek z prostředí patologie Jan Soukup a kapela Pláče Kočka.

V rámci divadelního programu jsou v plánu i autorské čtení Emila Hakla a živá vystoupení televizní show Na stojákaKarlem Hynkem, Lukášem Pavláskem a Danielem Čechem.

Letošní Open Air Festival v Panenském Týnci slibuje kombinaci divadla, muziky a adrenalinových sportů.

Zatím největší oznámenou hudební zahraniční hvězdou je projekt Gorillaz Sound System. Hudebně-vizuální show, která vychází z úspěšné animované kapely Gorillaz.

Čtyřčlennou sestavu, kterou aktuálně tvoří Remi Kabaka na perkuse, Paul Stanley-McKenzie na bicí, vizuální tvůrce Roland Hamilton a Unknown DJ, v ní doplňují hostující zpěváci a muzikanti.

Z tuzemských interpretů v Panenském Týnci vystoupí Nightwork, 100°C, Monkey Business, Support Lesbiens, Anna K, Monika Načeva, Xindl X, Tomáš Klus, Rybičky 48, Mandrage, Ivan Mládek a další.

Hlavním lákadlem loňského ročníku Open Air Festivalu, který podle pořadatelů navštívilo před 20 tisíc lidí, byly koncerty elektronických Chemical Brothers a Leftfield, indie kapely Interpol a pop-punkových Good Charlotte.

www.openairfestival.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.