Další Conference ozdobí M83 a Porcelain Raft

  • Další Conference ozdobí M83 a Porcelain Raft Fotogalerie (7)
    • 05.01.2012
    • Tisk

    Už předskokan navodí krásnou, melancholickou atmosféru březnové Conference. Italský producent …

    Sdílejte článek:

Už předskokan navodí krásnou, melancholickou atmosféru březnové Conference. Italský producent Mauro Remiddi vystupující pod uměleckým jménem Porcelain Raft představí debutové album Strange Weekend, které vyjde koncem ledna.

S Anthony Gonzalezem aka M83 absolvuje celé jeho světové turné.

Nejvěrněji tvorbu Porcelain Raft popsal hudební server Spaceboss.net. Podle něj Mauro Remiddi produkuje nostalgickou, zaechovanou elektroniku se spoustou vokálů, která je momentálně „in“.

Přestože debutové album Porcelain Raft teprve vyjde, má už za sebou poměrně zajímavou tvorbu. Na labelu Brikabrak pod svým jménem vydává singly od roku 2008.

Jako Porcelain Raft vydal letos dvě EP na značce Acéphale. „Je vlastně legrační tvrdit, že vydáváme jeho debut, protože v mnoha ohledech je to jeho 156. deska,“ stojí na webu vydavatelství Secretly Canadian, které album Strange Weekend pošle do světa.

Mauro Remiddi má za sebou hraní a skládání po celém světě. Cestoval s berlínským cirkusem, hrál na klavír na Broadwayi, studoval severokorejskou tradiční hudbu. Už řadu let cestuje od Říma po New York nebo Londýn a nechává po sobě kufry plné nahraných kazet, minidisků a CD. Žije životy třech hudebníků současně.

Album, které vydává pod jménem Porcelain Raft, je zhudebněním polaroidových fotek z jeho cest. Tento katalog poznámek nabízí atmosférou nabitou elektroniku okořeněnou záhadným zpěvem. Hudba je zvláštně divná, že působí jako syntetizátory převyprávěný sen.

Celý letošní rok stráví na cestách s M83. Turné začíná 17. ledna v anglickém Bristolu, přes několik dalších měst ve Velké Británii se přenese do Skandinávie, poté 4. března do Prahy, Německa a závěr roku hudebníci stráví na Pyrenejském poloostrově.

Vstupenky na ConferenceM83 a Porcelain RaftLucerna Music Baru koupíte v sítích Ticketpro a Ticketportal a na pokladně Lucerna Music Baru.

www.facebook.com/cnfrnc

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.