Hlasujte pro své oblíbence v anketě Žebřík

  • Hlasujte pro své oblíbence v anketě Žebřík
    • 03.01.2012
    • Tisk

    S prvním lednovým dnem odstartovalo hlasování do hudební ankety Žebřík, která letos vstupuje …

    Sdílejte článek:

S prvním lednovým dnem odstartovalo hlasování do hudební ankety Žebřík, která letos vstupuje do jubilejního 20. ročníku. Aktuálně je možné posílat sms pro své oblíbence. Z prvního kola vzejde pět nominovaných v deseti kategoriích.

Definitivní výsledky budou vyhlášeny v půlce března v Plzni. Letošní Žebřík slibuje nejen účast hudební elity na finálovém večeru, mimořádný projekt Best of Tata Bojs, ale i nové místo konání.

„Dvacátým výročím bychom rádi zahájili novou etapu cen Žebřík. Na jejich vyhlášení se koncertně představí spíše mladší interpreti, současně ale pozveme další osobnosti naší scény, které se na Žebříku během jeho bohaté historie prezentovaly,“ uvedl ředitel hudebních cen Jarda Hudec.

Organizátoři museli kvůli bourání Domu kultury Inwest najít nové prostory. Zázemí Žebříku nově poskytne Parkhotel Plzeň. Vítězové budou vyhlášeni 16. března.

Při pětihodinové show tři nejlepší umělci v každé kategorii převezmou bronzové sošky z dílny sochaře Václava Česáka. Večerem opět provedou Tomáš Hanák a Klára Vytisková.

Během galavečera budou k vidění speciální koncerty předních interpretů. Vystoupí například Mandrage, Navigators, písničkář Tomáš Klus a další.

Mimořádný zážitek slibuje projekt Best of Tata Bojs, který bude průřezem třiadvacetileté kariéry této osobité skupiny. Tata Bojs nabídnou největší hity za účasti zajímavých hostů a za doprovodu speciální vizuální show.

Druhá scéna bude ve znamení taneční hudby a hip hopu v režii předních DJs a kapel. Následovat bude oficiální after party s hvězdami Žebříku.

Fanoušci můžou hlasovat v kategoriích skupina, album, skladba, videoklip, zpěvák, zpěvačka, objev, akce, film a průser roku. Stejné kategorie platí i pro zahraniční část.

V domácí části ankety lze kromě českých a slovenských hudebníků uvádět taky zahraniční umělce dlouhodobě působící v ČR a na Slovensku.

Hlasy se posílají na číslo 9000609 nebo je možné hlasovat přes webovou stránku ankety (viz link na konci článku).

Z prvního kola vzejde pět nominovaných pro každou kategorii. O definitivních vítězích se pak bude rozhodovat až do konce února.

Loni byli mezi oceněnými Vojta Dyk, Miro Šmajda, Martin Chodúr, Aneta Langerová, Ewa Farna, UDG a další.

www.anketazebrik.cz

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.