Pražské Rock Café zve na rock´n´rollového Silvestra

Pokud jste se ještě nerozhodli, kde se budete tentokrát loučit s odcházejícím rokem a zároveň přivítáte ten nově příchozí, máme pro vás jeden zajímavý tip. Co třeba pražský klub Rock Café, kde se odehraje akce Rock´n´Roll For Life?

Na této silvestrovské party zahrají kapely The Maggie´s Marshma­llows, The Rocket Dogz, Queens of Everything, The Unholy Preachers a Bombs from Heaven. O afterparty se pak postará DJ Czech Mike.

The Maggie´s Marshma­llows jsou poměrně mladá pražská parta. Trojice dokazuje, že její hlavní zbraní není uhrančivý pohled basistky Meg, ale pořádný rock'n'roll. Ovlivnění spoustou legend jako The Sonics, The Kinks ale i Rolling Stones nebo Black Keys, pilují svůj garážový punk a prodají ho tak snadno jako Horst Fuchs svůj WS kráječ…

The Rocket Dogz, to je banda tří ostřílenejch chlapíků hrající punk/psychobilly a to už od roku 2008. Na kontě mají dvě desky Mad do holocaust a skoro ještě čerstvou Generation Zero. Tu vám, pokud ji ještě neznáte, představí právě poslední den roku 2011 v pražském Rock Café.

Queens of Everything jsou pokračovateli formací Bad Tones, Flaming Cocks, 2v1 a Unity. Vracejí se s náloží svižného punkrocku okořeněného rockabilly kontrabasem a dechovou sekcí.

The Unholy Preachers povstali z popela horror punkové kapely Phantoms on Fire. Ještě před jejím posledním koncertem na podzim 2009 už dávali dohromady sestavu a nové skladby. První koncert pak odehráli v květnu 2010 v Dejvické Nádražce.

The Unholy Preachers se sešli bývalí i současní členové kapel Phantoms on fire, Elektrick Mann, Eastern Star, Nežfaleš nebo Reverends. Hudebně se oproti Phantoms posunuli víc k rock´n´rollu ala Turbonegro, Electric Frankenstein nebo The Dictators.

V současné době pracují na prvním albu, které by mělo nabídnout 9 vlastních skladeb a cover od Black Flag a vyjít na začátku příštího roku. Zatím je k poslechu a stažení na jejich bandzone profilu čtyřpísňové demo.

Bombs from Heaven zahájili činnost teprve v září 2010. Podle vlastních slov se snaží tvořit přímočarou muziku na základech punk rocku U.S. střihu, kterému šlape na paty zemitý rock´n´roll, foukací harmonika a další perly.

Zatím se jim podařilo vyprodukovat pěti skladbové demo Welcome Aboard na zkušebně, natočit singl "City Is Your Home, stihli odehrát okolo čtyřiceti koncertů, natočit videoklip a stát se finalisty Emergenza festu 2011.

V současnosti dávají dohromady materiál na první řadovou desku, kterou by rádi natočili ještě v průběhu letošní zimy. Jmenovat se bude We Call the World….

Vstupenky na Rock´n´Roll For Life SILVESTR v Rock Café stojí v předprodeji přímo v klubu, dále v síti Ticketstream a Lucky Hazzard Shopu 220 korun plus poplatky. Na místě pak za lístek zaplatíte 290 korun.

www.rockcafe.cz

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze