McCartney vydal kuchařku a představil nový singl

  • McCartney vydal kuchařku a představil nový singl
    • 04.01.2012
    • Tisk

    Paul McCartney je známý samozřejmě hlavně jako člen legendárních Beatles, ale tento stále …

    Sdílejte článek:

Paul McCartney je známý samozřejmě hlavně jako člen legendárních Beatles, ale tento stále oblíbený zpěvák, kytarista a skladatel, se věnuje i jiným aktivitám. V poslední době svou známou tvář používá k propagaci vegetariánského stylu života.

Společně s dcerami Mary a Stellou představil Paul McCartney vlastní kuchařku. Pod názvem The Meat Free Monday Cookbook je k dispozici na Amazonu a ve vybraných knihkupectvích.

Kniha je jakýmsi vyvrcholením kampaně, kterou McCartneyovi spustili v roce 2009. V jejím rámci informují fanoušky o tom, jak jíst méně masa, a to nejen kvůli zlepšení zdravotního stavu, ale také ochraně životního prostředí a přírody.

The Meat Free Monday Cookbook nabízí recepty na přípravu snídaní, obědů, večeří i dezertů a to pro všech 52 týdnů v roce. Všechny jsou vegetariánské.

Kromě těch přímo od Paula McCartneyho a jeho dcer, jsou tu i recepty od jejich přátel – např. bývalé modelky Twiggy, módní návrhářky Vivienne Westwood nebo herce Kevina Spaceyho.

Jak jsme vás už informovali, Paul McCartney se letos chystá vydat novinkovou desku.

Pojmenoval ji Kisses On The Bottom.

Album vyjde konkrétně 6. února a nabídne dvě novinkové písně a několik cover verzí McCartneyho oblíbených skladeb. Nebudou chybět ani zajímaví hosté včetně Erica Claptona.

Pilotní singl „My Valentine“, který je jejich společným dílem, už je k poslechu na internetu.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze