Podívejte se na koncert Korn k vydání "desky roku"

  • Podívejte se na koncert Korn k vydání "desky roku" Fotogalerie (23)
    • 12.12.2011
    • Tisk

    Přesně takhle albovou novinku „The Path of Totality“ amerických Korn ocenil prestižní hudební magazín Revolver. Minulé úterý (6. prosince 2011) se v hollywoodském Palladiu odehrál „release-party“ koncert, který je teď k vidění na internetu (viz link na konci článku).

    Sdílejte článek:

Desátému studiovému albu Korn The Path Of Totality se obecně předpovídají velké úspěchy.

Odhaduje se, že v prvním týdnu po vydání by se ho jen ve Spojených státech amerických mohlo prodat 45 až 50 tisíc kopií. Podle míry prodejů za první den, kdy cédéčko do obchodů doručilo vydavatelství Roadrunner Records to předpokládá společnost Hits Daily Double.

Předchozí deska Korn byla taky hodně úspěšná.

Korn III – Remember Who You Are loni startovala s prodejem 63 tisíc kopií v prvním týdnu na druhé příčce žebříčku The Billboard 200.

The Path Of Totality je zatím asi nejkontroverznějším počinem, s jakým kdy Korn přišli. Zdá se ale, že spojení s dub-stepovými producenty a DJs bylo dobrým nápadem.

Frontman Jonathan Davis v nedávném rozhovoru uvedl, že ho těší být členem kapely, která se nebojí riskovat: „Patříme k těm kapelám, které se snaží využít každou šanci, co dostanou. Ven chceme pouštět jen muziku, kterou jsme dělali rádi. Neřešíme v tu chvíli, jestli si ji lidi zamilujou nebo ji odsoudí. Chceme, aby lidi posuzovali naši hudbu nezaujatě. Myslím, že aby kapela riskovala, musí mít koule. Spousta kapel se bojí experimentovat, pustit ven něco, co trochu vybočuje, a tak nakonec každá jejich deska zní stejně.“

Koncert k vydání The Path of Totality je nabitý energií.

V jeho první části kapela hraje nové věci a zapojí se i dubstepoví umělci, kteří na desku přispěli tj. 12th Planet, Kill The Noise, Noisia, Downlink, Excision a Skrillex.

Pak následuje druhá část nadupaná klasickými hitovkami, na které jsme v setlistech koncertních show Kornů zvyklí.

Velká část desky se točila v domácím studiu Jonathana Davise. Vokály nahrál právě tam nebo i v hotelových pokojích na turné.

už je link, pod kterým najdete „release-party“ koncert k The Path of Totality.

 

Podobní interpreti

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze