Tomáš Klus si zahrál v televizní pohádce

  • Tomáš Klus si zahrál v televizní pohádce Fotogalerie (12)
    • 09.12.2011
    • Tisk

    Písničkář Tomáš Klus si splnil jedno ze svých přání a objeví se v roli prince z pohádky. Ztvárnil …

    Sdílejte článek:

Písničkář Tomáš Klus si splnil jedno ze svých přání a objeví se v roli prince z pohádky. Ztvárnil totiž hlavní postavu v televizním filmu Tajemství staré bambitky, který bude mít na ČT1 premiéru 25. prosince.

Další role v projektu režiséra Ivo Macharáčka, který vznikl v ostravském televizním studiu, získali studentka konzervatoře Kamila Janovičová, Ondřej Vetchý, Jiří Lábus, Miroslav Vladyka, Petr Štěpánek, Vilma Cibulková, Jan Čenský, Tereza Kostková a Luděk Sobota.

Pohádka podle scénáře Evžena Gogely o tom, co se stane, když jediný spravedlivý loupežník pověsí řemeslo na hřebík, se natáčela letos v létě na hradě Bítově, v Kouřimi, na Lemberku a v Přerově nad Labem.

A protože Tomáš Klus je hlavně muzikant, jde o příběh s písničkami o zamilovaném princi, který si lásku prosté dívky musí zasloužit a dokázat, že může vládnout království i bez hamižných rádců. Ke slovu se přitom znovu dostane loupežníkova bambitka, která jejich zlodějnu napraví.

Hudebník, textař, herec a sportovec Tomáš Klus získal před devíti lety zlatou medaili v moderním pětiboji družstev na dorosteneckém mistrovství Evropy. V roce 2007 vyhrál zpěváckou soutěž Czechtalent ve Zlíně.

V roce 2008 vydal album Cesta do záhu(d)by. Ve stejném roce natočil hudbu pro film Anglické jahody a o rok později vydal druhé album Hlavní uzávěr splínu.

Tehdy se taky stal objevem roku hudebních cen Anděl a v následujícím roce zpěvákem roku cen Óčko.

Letos vydal album Racek. V současné době studuje herectví na DAMU.

Jako herce ho bylo možné vidět v seriálu Hop nebo Trop a ve filmu Šejdrem.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze