S Monkey Business v Lucerně vystoupí i Richard Müller

  • S Monkey Business v Lucerně vystoupí i Richard Müller Fotogalerie (1)
    • 08.12.2011
    • Tisk

    Kapela Monkey Business bude znovu před Vánoci okupovat pražskou Lucernu. Dnes už tradičnímu vánočnímu koncertu, letos pojmenovanému “6 bělochů s černoškou”, nebude chybět nic z toho, na co jsou návštěvníci zvyklí z předešlých let.

    Sdílejte článek:

Monkey Business se představí v nových originálních kostýmech, letos vskutku vyvedených a hlavně nebudou chybět ani hosté.

Těšit se můžete na nestora slovenské populární hudby Richarda Müllera, který letos oslavil návrat na koncertní pódia společně s Danem Bártou, a vydal dlouho očekávané album Eště.

Druhým, neméně významným hostem, bude kapela Pražský výběr II v čele s Michaelem Kocábem, kterého kapelník Monkey Business Roman Holý na začátku své kariéry velmi obdivoval.

To ale pořád ještě není všechno. Jednoho speciálního hosta si Monkey Business schovávají v rukávu.

Jedná se prý o personu, která na pódiu jistě způsobí nečekané pozdvižení.

Koncert začne o půl deváté večer a pro pravé fanoušky je připravena afterparty v kavárně Lucerna, kde budou do brzkých ranních hodin hrát DJ's Maceo a Cashmeer.

Vstupenky jsou k dostání v předprodejní síti Ticketpro.

Nezapomeňte: 15. prosince 2011, 20:30, vánoční koncert Monkey Business, Velký sál Lucerny.

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.