Faithless naživo v Praze

  • Faithless naživo v Praze Fotogalerie (15)
    • 28.01.2007
    • Tisk

    Britská elektronická formace Faithless představí českému publiku 10. dubna 2007 od 20.00 hodin ve Veletržním paláci v rámci turné To All New Arrivals – The Tour 2007 svou poslední stejnojmennou desku, která vyšla v listopadu loňského roku. Příchod tohoto alba ohlásil singl Bombs, který je tentokrát celý ve středním tempu, ale své tvůrce nezapře. Zároveň s novým albem vyšlay v reedici i všechna alba předešlá.

    Sdílejte článek:

Když Faithless vydají novou desku, jedná se vždy o velkou hudební událost. A u této poslední novinky to platí dvojnásob, protože je odlišná od všeho, co tato taneční kapela dosud vydala, a stejně jako ty předchozí, má být další, která je podle nich tou poslední).
Pozdrav „Všem novým příchozím“ je deska inspirovaná událostmi v životě obou interpretů. Deska působí na první poslech velice teskným dojmem, smutek prostupuje všechny písně. Stejně tak je tomu s pověstnou politickou negatovní „agitací“, jíž Faithless prosluli. V jedné z písní je slyšet suchý zpravodajský komentář, v jiné politická „antiagitka“, Faithless zkrátka tuto svou stradici drží i na této desce.
Zajímavé jsou přechody mezi jednotlivými skladbami, které upoutají na první poslech. Všimnete si, žemají jedno společné – téměř vždycky je zde slyšet děstký hlas.
To All New Arrivals je deska, kde Faithless ještě více dotahují všechny své hudební nápady. Jedná se o posluchačsky velice příjemné album, jehož poslech „naživo“ byste si rozhodně v Praze neměli nechat ujít. 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze