Imodium představí dokument „9½“ a vrhnou se na desku

  • Imodium představí dokument „9½“ a vrhnou se na desku Fotogalerie (3)
    • 06.12.2011
    • Tisk

    Kapela Imodium patří k těm, které své fanoušky rády obdarovávají. Na sklonku října absolvovala …

    Sdílejte článek:

Kapela Imodium patří k těm, které své fanoušky rády obdarovávají. Na sklonku října absolvovala tradiční Bytové turné. Teď připravila netradiční vánoční dárek.

Jde o bez mála hodinový filmový dokument nazvaný jednoduše , který mapuje deset let existence této broumovské formace.

Nabídne záznam všech devíti singlů odehraných v podobě studiové live session, zajímavosti z archivu, zatím nepublikované záběry a rozhovory jak se členy kapely, tak s lidmi, kteří byli u toho, když Imodium kráčeli po své hudební cestě.

Zpěvák a kytarista Thom k dokumentu uvádí: „Musím uznat, že hrabat se v celém tom stohu fotek, videí a dalších dochovaných zajímavostí, byla zábava. Doufám, že to pobaví i diváky a zároveň se o naší kapele dozvědí spoustu nových věcí.“

Na dokumentu skupina spolupracovala s filmovou společností Popojedem, která se podílela nejenom na jejím posledním videoklipu, ale také na klipech Tata Bojs, Michala Hrůzy nebo Vladivojny LaChia. Režisérem byl Jan Chramosta.

Bubeník Imodia Kárl komentuje: „Motto celého záznamu zní: Třeba už dalších deset let nebude, a tak jsme si nechali udělat menší památku na super muzikantské časy. Samozřejmě bychom si moc přáli, aby za dalších deset let vznikl třeba druhý díl.“

Snímek se dočká dvou premiérových promítání. První se odehraje 16. prosince v Broumově a druhé 21. prosince ve Studiu Saint Germain v pražském Rock Café.

„Už jsme si tak nějak zvykli obdarovávat fanoušky i něčím jiným, než jen koncerty nebo alby. Pevně věříme, že to o nás většina z nich ví a je za to ráda,“ dodává kytarista Dan.

21. prosince Imodium na nějakou dobu ukončí koncertování a následující tři měsíce se budou plně věnovat přípravě materiálu pro čtvrté studiové album.

se můžete podívat na krátký trailer k dokumentu .

www.imodiumband.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz