Chcete mít doma originální kytaru a zároveň podpořit dobrou věc?

  • Chcete mít doma originální kytaru a zároveň podpořit dobrou věc? Fotogalerie (7)
    • 04.12.2011
    • Tisk

    Čtěte dál! Už jen necelé dva týdny zbývají do chvíle, kdy se v pražském Paláci Akropolis …

    Sdílejte článek:

Čtěte dál! Už jen necelé dva týdny zbývají do chvíle, kdy se v pražském Paláci Akropolis rozjede ojedinělá akce spojující módu a design s hudbou – Megaton Fashion Show 2011.

Už potřetí se tak představí práce českých hudebních designérů a navíc kapely samotné v rolích modelů a modelek.

Na molu se 15. prosince projdou například členové skupin Tata Bojs, Wohnout, Tři sestry, The Chancers nebo Kofe – In. Všichni účinkující se na akci podílejí bez nároku na honorář a výtěžek z ní poputuje k Nadaci Terezy Maxové Dětem.

Letošní specialitou je dražba kytar, které věnovala firma kytary.cz. Speciálně pro tuto příležitost nástroje pomalovaly kapely Sunshine, Vypsaná fiXa, zpěvačka a výtvarnice Vladivojna La Chia, tatér Musa nebo grafik a hlavně frontman kapely Atari Terror Dan Kurz.

Veřejná aukce probíhá na facebookovém profilu Megaton Production, a to do 14. prosince 2011. Končí úderem půlnoci.

U jednotlivých kytar se začínalo dražit od částky 1 000 korun.

Každá z nabízených kytar je osobitý a neotřelý výtvor, proto organizátorky akce věří, že se podaří vybrat co nejvíce finančních prostředků pro Nadaci Terezy Maxové Dětem.

Patronka a zakladatelka Tereza Maxová k tomu dodává: “Jsem opravdu moc ráda, že charita a pomoc potřebným se stále více stává součástí nejen běžného života, ale i neotřelých a ojedinělých akcí, mezi které rozhodně patří i Megaton Fashion Show. Prostřednictvím nadace byly již po dva roky podpořeny konkrétní projekty, které pomohly opuštěným či ohroženým dětem. Moc za to děkuji všem, kteří se na akci podíleli, a jsem ráda, že i letos máme možnost na tuto spolupráci navázat.“

Stejně jako v loňských ročnících je večírek vyvrcholením soutěže o nejlepší design v kategoriích booklet, merchandise a plakát.

O hudební dorovod přehlídky se přímo na pódiu v živém setu představí DJane Adlet, jejíž vystoupení vizuálně podpoří VJ mOrf aka Simona Noera.

Velkým finále pak bude koncert kapely Atari Terror, která právě vydala povedené album Part 3: Final Warning.

Na následné afterparty zahraje DJ Ed Bass, Oldschool Brothers a DJs Cut Dem & Funky Machine.

Hlasování o nejlepší design proběhne v týdnu od 7. do 14. prosince a veškeré soutěžní návrhy, kytary v aukci a další informace jsou k dispozici na už zmíněné facebookové stránce Megaton Production.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.