The Wombats - Z Rock for People do Lucerny

  • The Wombats - Z Rock for People do Lucerny Fotogalerie (2)
    • 30.11.2011
    • Tisk

    Po nedlouhé pauze proběhl v ČR opět koncert slavných anglických Wombats, tentokrát v Lucerna Music Baru.

    Sdílejte článek:

The Wombats – Z Rock for People do Lucerny


Murph, Dan a Tord, trojice britských hudebníků tvořících nejlepší vývozní artikl města 
Liverpool – The Wombats – letos oslnili Rock for People. Svůj Jump Into The Fog se rozhodli předvést i v Praze, a to poslední listopadovou neděli… S nimi do téměř vyprodané Lucerny Music Baru dorazili jako support norští Team Me. Tato šestičlenná kapela s debutovým albem To The Treetops! rozhodně nestála v šedém „wombatím“ stínu a chopila se role předskokanů s notnou dávkou energie a odhodlání. Koncert odehráli během 30 minut a pak už se jen čekalo na kapelu hlavní.

The Wombats odpálili svůj našlapaný setlist songem Our Perfect Disease z nového alba This Modern Glitch. To vyšlo letos v dubnu a hned obsadilo třetí příčku albové hitparády v Británii. Kromě zmiňované písně jste z aktuální desky mohli slyšet například: Girls/Fast Cars, Jump Into The Fog, Schumacher The Champagne, Techno Fan, Last Night I Dreamt…, 1996 či Tokyo (Vampires and Wolves). Samozřejmě nechyběly ani starší hity jako Let’s Dance To Joy Division, Kill The Director nebo Moving To New York.

Celá show probíhala ve svižném tempu a bez zbytečných řečí. Kapela se rozhodla naservírovat nám svoji tvorbu takovou, jaká je – radostná a upřímná a to se jí povedlo. Otázkou však zůstává, jestli nahuštěný setlist o cca 16 dlouhých skladbách nebyl na nedělní noc trochu moc a jestli se třeba méně zarytí fanoušci nepřistihli s myšlenkou: „ať už je konec!" ještě před prvním přídavkem.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze