Chinaski za pár dní završí klubové turné

  • Chinaski za pár dní završí klubové turné Fotogalerie (4)
    • 25.11.2011
    • Tisk

    Poslední vystoupení Klubového speciálu 2 skupiny Chinaski se uskuteční v pražském Lucerna …

    Sdílejte článek:

Poslední vystoupení Klubového speciálu 2 skupiny Chinaski se uskuteční v pražském Lucerna Music Baru hned natřikrát, a to ve dnech 6., 7. a 8. prosince.

Koncert 7. prosince bude tisící v historii kapely, která vznikla v roce 1994 z formace Starý hadry.

Pro jubilejní koncert Chinaski chystají speciální program.

„Tisící koncert nabídne hudební set propojující osobnosti, jež prošly kapelou během celé doby její existence, a vybrané hosty. Těšit se můžete například na Radima Hladíka, Adama Stivína, Michala Dvořáka, Zuzanu Norisovou, Karla Heřmana a další,“ uvedla za kapelu Johana Turnerová.

Chinaski taky slibují víc než dvouhodinový průřez všemi alby se skladbami jako „Počkej aspoň chvíli“, „Zuby umělý“, „Mám tě rád“, „Můžeš mi psát“, „Punčocháče“, „Vinohradská 90“, „Dlouhej kouř“, „Kutil“ nebo „Klára“.

Kapela se rozhodla podpořit program prevence proti řízení pod vlivem alkoholu.

Podtitulem celého Klubového speciálu 2 je proto heslo „Chceš vidět i další náš koncert naživo? Je to na tobě!“.

Návštěvníci každého koncertu dostanou u stánku BESIP alkoholové testery, reflexní prvky a letáky a pomocí speciálních brýlí a hry si můžou vyzkoušet, jaké to je řídit pod vlivem alkoholu s 1,5 promile v krvi. To je hladina, při které se mnozí považují za střízlivé.

Chinaski patří k nejúspěšnějším tuzemským kapelám.

Skupina prorazila s druhým albem Dlouhej kouř z roku 1997. Vydala osm řadových desek, poslední má název Není na co čekat.

Autorsky se na novém albu, prvním od tragického úmrtí bubeníka Pavla Grohmana přezdívaného Hroch, nejvíce podíleli Ondřej Škoch a František Táborský.

Letos kapela vydala DVD s názvem 26 největších hříchů, které obsahuje koncertní záznam T-music Chinaski Tour 2010 včetně rozhovorů a nových videoklipů.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.