Vladivojna La Chia vydává další album a autorskou knihu

Excentrická umělkyně Vladivojna La Chia právě vydala novou desku. Druhé sólové album po zmražení jejího projektu Banana dostalo název „Bohémy“ a doprovází ho autorská kniha s ilustracemi.

Křest novinky se odehraje 8. prosince v pražském klubu NoD nad Roxy. Role kmotra se ujme režisér Jan Hřebejk.

Nová deska Vladivojny La Chia nabízí dvanáct skladeb.

Album je inspirováno vnitřními stavy člověka a jeho spojením se současným světem, ve kterém se nejvíc věcí odehrává jakoby pod povrchem přítomnosti.

Původem ostravská hudebnice, zpěvačka a malířka je autorkou všech písní. Sama si taky nahrála většinu nástrojů. Až na několik vyjímek její podpis stojí i pod texty.

„Poprvé jsem vytvořila album, kde jsou texty stejně důležité jako hudba. Tentokrát jsem dala českým textům opravdu veliký prostor,“ líčí jedna z nejzajímavějších českých hudebnic.

Bohémy vznikaly v Ostravě za přispění kytaristy a producenta alba Aleše Bajgera, violoncellistky Terezie Kovalové a zvukového mistra Petra Slezáka.

Deska vychází u Bayger Production v distribuci firmy EMI.

První sólovou desku Tajemství Lotopu Vladivojna La Chia vydala na podzim roku 2009.

Letos v zimě složila soundtrack k Hřebejkově filmu Nevinnost.

Vladivojna má už pět let svůj pořad Čajovna na ČRO3 Vltava. Aktivně se věnuje i malbě a psaní. Vystupovala nebo spolupracovala například s Lenkou Dusilovou, kapelou Blue Effect, Varhanem O. Bauerem nebo Laczem Deczim.

Spolu s albem má Vladivojna La Chia i zbrusu nové webové stránky.

www.vladivojna.cz

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.