Apparat i s kapelou v Roxy představí nové album

Německý producent Sascha Ring, známý pod uměleckým jménem Apparat je bezesporu jednou z nejzajímavějších tváří současné elektronické hudby. Čelní představitel žánru IDM přijede 7. listopadu do pražského klubu Roxy.

A právě tam představí aktuální album The Devil's Walk. Předkapelou mu budou berlínští Warren Suicide.

Melancholická elektronika projektu Apparat vyniká hudební nápaditostí a unikátní atmosférou, na které se podílí řada živých nástrojů. Často se dostává až mimo hudební realitu a unáší emotivní posluchače daleko za hranice jeho fantazie.

Na pódiích Sasha Ring připomíná, jak velkým je fanouškem elektra a techna a dalších odnoží hutné elektroniky. Stejně tak tomu bude i na listopadovém vydání ConferenceRoxy, kde vystoupí Apparat s celým bandem.

Sascha Ring projekt Apparat založil v roce 1999 spolu s hudebníkem Marco Haasem aka T. Raumschmierem. První album Multifunktion­sebene vydali o dva roky později na značce Shitkatapult.

Miliony fanoušků po celém světě jim přinesla deska Walls z roku 2007. Loni Apparat vydal skvělou kompilaci v prestižní kolekci DJ Kicks vydavatelství Studio !K7.

Na celém evropském klubovém turné Apparat provází electroclashový projekt Warren Suicide. Ten právě před koncertem v Praze vydává novou desku World Warren III.

Berlínské duo doprovázené alternativním třetím členem, kreslenou postavičkou Warrenem, vydalo zatím dvě desky.

Třetí album World Warren III vyšlo 28. října také na Shitkatapult. Producenty jsou Andrew Unruh z Einstürzende Neubauten, Moses Schneider a šéf Shitkatapult T. Raumschmiere.

Cherie a Nackt tvrdí, že duchovním leadrem kapely je kreslený Warren, fungující jako esence, která hudebníky žene kupředu. Autorská dvojice spolu hraje od roku 2003 a už o tři roky později se představila v Praze. Přivezl je s sebou Chris Corner a jeho IAMX.

Vstupenky na ConferenceApparat & Band a Warren Suicide jsou k dostání za 510 korun v předprodejních sítích Ticketpro a Ticketportal.

www.cnfrnc.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze