Kašpárek v rohlíku v Lucerně představí nové songy

  • Kašpárek v rohlíku v Lucerně představí nové songy Fotogalerie (6)
    • 26.10.2011
    • Tisk

    Speciální „vostrou vánoční šou“ ve Velkém sále pražské Lucerny znovu po roce uspořádá …

    Sdílejte článek:

Speciální „vostrou vánoční šou“ ve Velkém sále pražské Lucerny znovu po roce uspořádá dětský „bejbypankový“ projekt Kašpárek v rohlíku. Vystoupí tu dokonce dvakrát s týdenním odstupem – 10. a 17. prosince.

Dárkem pro skalní příznivce kapely i spřízněných zpěváků a herců bude ochutnávka nových písní z připravovaného třetího alba projektu.

Chystaná novinka se bude jmenovat Ten Holywůd a půjde o první tematické album Kašpárka v rohlíku.

„Písničky budou provlečeny jednoduchým příběhem, ale jednotlivé skladby budou funkční i samostatně, bez vyšší znalosti tématu a samotného příběhu,“ uvedla manažerka projektu Olga Trnková.

Spojovací linií písniček z nového alba bude film, jeho hrdinové a atmosféra.

„V takovém světě se lze čímkoliv stát, kohokoliv potkat, cokoliv zažít. Stačí jen spustit promítačku vlastní představivosti, slézt z plátna a najít odvahu stát se hrdinou,“ míní Trnková.

Populárního Kašpárka a účinkující herce Loutkohry Jihočeského divadla České Budějovice i muzikanty z Kašpárkovy kapely na scéně doprovodí zpěváci Milan Cais z Tata bojs, Lenka Dusilová, Radek „Gipsy“ Banga z Gipsy.cz, Blanka Šrůmová z Tiché dohody nebo Jan Kalina z kapely Sto zvířat.

Kašpárek v rohlíku se veřejnosti poprvé představil před necelými čtyřmi lety. Na kontě má několik divadelních představení, dvě dlouhohrající desky a speciální vánoční singl.

Desetitisíce dětí a rodičů ho znají z každoročního vystupování na festivalu Rock for People v Hradci Králové, koncertování na přehlídkách na pražském Vyšehradě, před otáčivým hledištěm v Českém Krumlově nebo vlastního tradičního festiválku v Českém Brodě.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.