NiceLand představují nový festivalový videoklip

  • NiceLand představují nový festivalový videoklip Fotogalerie (2)
    • 25.10.2011
    • Tisk

    Kapela NiceLand si pro všechny, kterým se stýská po prázdninové atmosféře, připravila …

    Sdílejte článek:

Kapela NiceLand si pro všechny, kterým se stýská po prázdninové atmosféře, připravila překvapení… nový videoklip k písni „We Know Better“, který je natočený v prostředí letních festivalů.

“Řekli jsme si, že je na čase udělat klip, kde by už konečně byla vidět celá kapela, protože v předešlých klipech jsme se neobjevili vůbec nebo nekompletní. Druhým důvodem byl čistě můj pocit pro nás něco vytvořit. Nicméně, musím říct, že je to vždycky nejtěžší dělat něco pro sebe, respektive zavděčit se vlastní kapele. Ve hře byly také ekonomické důvody. Tím, že si natočíme klip sami, stáhneme velkou měrou zbytečné náklady a s dnešními technologiemi se dá docílit poměrně kvalitního výsledku,” vysvětluje bubeník NiceLand Michal Boodya Budinský, který se spolu s kolegou Igorem Zacharovem ujal výroby celého videa.

Pod názvem Ritual tak navíc vznikl nový tým mladých umělců.

“Už jsme spolupracovali v minulosti a teď jsme se rozhodli sloučit pod jeden projekt. Tvorba videí je náš koníček a výzva natočit klip pro kapelu byla lákavá. Sbírání materiálu sice zabralo celé prázdniny, ale výsledek stojí za to,” dodávají Boodya s Igorem.

S výsledkem je spokojený i zbytek kapely.

“Všechny klipy, které jsme udělali za poslední dva roky, jsme probírali hlavně já a právě Boodya. On je ten z branže. On i Igor tomu rozumí, jsou strašně šikovní a jsem rád, že si konečně ve svém nabitém programu našli čas i na nás,” směje se frontman Michal Motyčka.

“Tenhle klip musí být fajn už jenom proto, že je ze záběrů cítit atomsféra léta a radost z hudby,” dodává za celou kapelu Michal.

Formace NiceLand, kde dále působí kytarista Tomáš Koula a baskytarista Přemek Černík, vydala na podzim loňského roku druhé album s názvem God Has Her Ways, které je od prvotiny Little Black Book zásadním žánrovým odklonem a krom hutnějších kytarových věcí zabrousilo i do stylů ambiente a electro.

Role producenta se ujal Amák Golden. Na albu se produkčně podíleli taky frontman Sunshine Kay Buriánek a kytarista The Prostitutes Martin Přikryl.

Ve skladbě „Laugh All You Want“ si zahostoval frontman Sunflower Caravan Andy Čermák, který je zároveň spoluautorem. Do dvou písní nahráli smyčce i členové České filharmonie.

Na novinkový videoklip Niceland s můžete podívat přímo

.

www.niceland.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze