III. Benefiční koncert Linky bezpečí – Chinaski dětem

  • III. Benefiční koncert Linky bezpečí – Chinaski dětem Fotogalerie (7)
    • 19.10.2011
    • Tisk

    Příští pátek tj. 28. října 2011 se uskuteční III. Benefiční koncert Linky bezpečí aneb Chinaski …

    Sdílejte článek:

Příští pátek tj. 28. října 2011 se uskuteční III. Benefiční koncert Linky bezpečí aneb Chinaski dětem, který se tentokrát odehraje v krásných prostorách Zrcadlové kaple pražského Klementina.

Koncertovat bude hlavně skupina Chinaski a jako hosté vystoupí Ewa Farna, skupina No Name a Petr Malásek.

„S kapelou jsme se rozhodli podpořit Linku bezpečí. A to nejen tím, že budeme hrát na benefičním koncertu, ale zároveň jsme se stali patrony Linky,“ říká Michal Malátný, frontman Chinaski, kteří budou hlavní hvězdou koncertu.

Spolu s nimi vystoupí taky patronka Linky bezpečí Ewa Farna, skupina No Name a Petr Malásek.

Koncert budou moderovat Michal Malátný spolu s Klárou Vytiskovou.

Přímý přenos koncertu můžete sledovat od 21ti hodin na prvním programu České televize nebo poslouchat prostřednictvím Českého rozhlasu 2 – Praha.

Záštitu nad konáním III. Benefičního koncertu Linky bezpečí převzal pražský primátor Bohuslav Svoboda, který zároveň přislíbil účast.

Dívejte se a podpořte Linku bezpečí posláním dárcovské sms ve tvaru DMS LINKABEZPECI na číslo 87777 (cena DMS je 30 korun a Sdružení Linka bezpečí dostane 27 korun).

SLB, které už 17 let provozuje Linku bezpečí 116 111 – telefonickou pomoc dětem a mladistvým, je nestátní neziskovou organizací, která si převážnou většinu rozpočtu na provoz shání sama ze soukromých zdrojů.

Výtěžek z letošního benefičního koncertu půjde opět na provoz linky, na kterou se obrací denně přes 700 dětí v nesnázích.

www.linkabezpeci.cz

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.