Tata Bojs odstartovali ∞ TOUR a přidávají další koncerty

  • Tata Bojs odstartovali ∞ TOUR a přidávají další koncerty Fotogalerie (5)
    • 17.10.2011
    • Tisk

    Ležatá osmička tour odstartovalo v pátek 6. října v k prasknutí narvaném brněnském klubu …

    Sdílejte článek:

Ležatá osmička tour odstartovalo v pátek 6. října v k prasknutí narvaném brněnském klubu Fléda. V jedinečné atmosféře si tak Tata Bojs odškrtli první zastávku z patnácti českých a čtyř slovenských koncertů.

Do seznamu měst, kam turné zavítá, se nově dostaly Kadaň 12. listopadu a Dobříš 24. listopadu.  

Tento pátek 21. října Tata Bojs zahrají v novém klubovém prostoru CoolTour na Černé louce v Ostravě a následující den v sobotu 22. října bude cesta turné směřovat do východočeských Pardubic, tentokrát s Republic Of Two.

Největší koncert celého Ležatá osmička tour se ovšem odehraje v úterý 25. října v Praze v Hale Letná za účasti speciálních hostů.

Výjimečný bude i výběr skladeb. Díky Clarinet Factory a Vladimirovi 518 se dostane mimo jiné i na novinky z aktuálního alba Ležatá osmička: „Světová“ s Vladimirem 518 a „Písmenková“ s Clarinet Factory.

Pražský koncert počítá s neopakovatelnou hudební a vizuální show propracovanou do detailů, jak už bývá u Tata Bojs zvykem.

Tentokrát se střípky nápadů rodily v hlavě autora scény Milana Caise, a to skoro dva roky: „Občas mě strašně baví vrhnout spoustu energie a času něčemu, co vás úplně a zcela vysává, ale vy stále máte pocit, že je to z nějakého důvodu důležitý.

V perspektivním pohledu na planetu Zemi je to vlastně čiré bláznovství se upínat k jednomu datu a jednomu večeru, který se navíc v té stejné podobě už nikdy nezopakuje, i když moje jediný přání je opakování. Takhle ale Tata Bojs bláznili vždycky a zřejmě to tak zůstane. Tentokrát z toho aspoň bude záznam."

Celý koncert se bude natáčet a v roce 2012 by měl vyjít na DVD.

Program bude mimořádně bohatý i co do počtu hudebních hostů. Mimo už zmíněných Clarinet Factory a Vladimira 518 se představí skupiny Longital a Sunflower Caravan

Program celého večera popisuje Milan Cajs takto: 

„Večer otevře krátce po 19té hodině vynikající duo ze Slovenska Longital, pak je na podiu vystřídají v Praze už dobře známí Sunflower Caravan, no a potom se děj vůle boží… Uprostřed našeho setu přivítáme na podiu dva milé hosty alba Ležatá osmička – Clarinet factory a Vladimira 518, se kterými zahrajeme ve světové premiéře písně „Písmenková“ a „Světová“.

Zajímavostí taky bude přítomnost neuvěřitelných tanečníků a tanečnic DekkaDancers. V rámci koncertu dojde konečně v Praze ke křtu Ležaté osmičky. Jakým způsobem to proběhne, nemůžu teď prozradit, ale standardní to nebude. No a o levitujících předmětech v sále už se raději rozpovídávat nebudu…"

Po pražském vystoupení se Tata Bojs s jednou českou vsuvkou v Ústí nad Labem přesunou na Slovensko, kde je čekají čtyři koncerty se skupinami Para a Billy Barman

Následně v listopadu projedou další česká a moravská města a celé turné zakončí 2. prosince v Raškovicích, nejmenším místě turné.

CZ ∞ TOUR:

21. 10 Ostrava – CoolTour

22. 10. Pardubice – ABC centrum

25. 10. Praha – Hala Letná

1. 11. Ústí nad Labem – klub Doma

10. 11. Plzeň – klub Buena Vista

11. 11. Mariánské Lázně – klub Na rampě

12. 11. Kadaň – KZ Orfeum

17. 11. Olomouc – S klub

19. 11. Vsetín – Klub 3 opice

24. 11. Dobříš – KS Dobříš

26. 11. České Budějovice – Slávie

1 .12. Zlín – Velké kino

2. 12. Raškovice – Na Ondráši

SK ∞ TOUR:

(se skupinami Para a Billy Barman)

28. 10. Košice – Koloseum

29. 10. Hrustín

3. 11. Trenčín – Piano

4. 11. Bratislava – MMC

Tata Bojs feat Vladimir 518 – Světová

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze