Datum 11. 11. 11 nabídne největší klubovou akci roku

Přesně v ten den se odehraje v pražském klubu SaSaZu předčasná vánoční párty s názvem „I love the 90s festival“, na které vystoupí trojice světoznámých interpretů.

Objeví se tu raper, který je ikonou daného stylu Coolio, dále zpěvačka s jedinečným projevem a nádherným hlasem Livin Joy a jako třetí nezapomenutelní Snap!.

Uslyšíte mega hity jako „Gangstas Paradise", „Rhythm is a dancer“ nebo „Dreamer“.

Tohle je akce roku 2011, kde rozhodně nesmíte chybět. Během večera vám budou hrát také top Djs: Master G, Kapucino a Beny.

Coolio je cenami Grammy ověnčený a multiplatinový zpěvák, producent a herec, který se řadí mezi nejslavnější rapery na světě. Do dnešního dne prodal víc než 30 milionů desek po celém světě.

Jeho super hit „Gangastas Paradise“ získal prvenství v hitparádách v USA, Velké Británii, Irsku, Francii, Německu, Itálii, Švédsku, Rakousku, Norsku, Austrálii, Holandsku a také na Novém Zélandu. Jako zpěvák s nálepkou superstar se Coolio objevil v několika televizních rolích a filmech. Účastnil se i anglického Celebrity Big Brothera.

Zpěvačka Livin Joy má zlato v hrdle a je zástupkyní house muziky 90. let. Proslavila se skladbami „Dreamer“ a nebo „Don’t Stop Moving“.

Snap! jsou legendární kapelou „devadesátkové“ house music. S hity „The Power“ nebo „Rhythm is a Dancer“ měli velký vliv i na hip hopovou scénu.

Prodali přes 7 milionů cédéček po celém světě a jejich skladby byly mnohokrát remixovány. Známí jsou také hodně energickou live show.

www.urbano.cz

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze