Přihlašování kapel do Megaton Fashion Show 2011 začíná

  • Přihlašování kapel do Megaton Fashion Show 2011 začíná
    • 05.10.2011
    • Tisk

    Až do konce října mohou kapely libovolných žánrů a designeři/desig­nerky libovolných stylů…

    Sdílejte článek:

Až do konce října mohou kapely libovolných žánrů a designeři/desig­nerky libovolných stylů přihlašovat návrhy svých bookletů, merchandise oblečení a plakátů do 3. ročníku soutěže o nejlepší music art design pro rok 2011.

Z prosincového hlasování na facebookových stránkách Megaton Production pak vzejdou vítězové ve třech kategoriích – nejlepší booklet, nejlepší merchandise a nejlepší plakát. Slavnostní vyhlášení proběhne 15. prosince v Paláci Akropolis v rámci módní přehlídky kapelových triček, kde se v roli modelů a modelek představí samotní členové a členky zúčastněných kapel.

Relevantní jsou návrhy zrealizované v období listopad 2010 – říjen 2011. Návrhy je možné posílat na e-mailovou adresu info@megatonproduction.cz. Prostřednictvím stejného mailu je možné získat veškeré informace i posílat tipy na zajímavé booklety a trička, jejichž autory pak organizátorky samy kontaktují.

V minulých ročnících se na molu objevili například: Toxique, Pipes and Pints, Xindl X, Skyline, The.Switch a Atari Terror. Výtěžek z akce putuje každoročně Nadaci Terezy Maxové Dětem.

info@megatonproduction.cz

http://www.facebook.com/…onproduction
Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze