Festival drsných kapel s něžnými členy proběhne už pozítří v Retru

  • Festival drsných kapel s něžnými členy proběhne už pozítří v Retru
    • 04.10.2011
    • Tisk

    Festival rockových kapel, ve kterých hrají dívky a ženy, letos přivítá návštěvníky již devátým rokem.

    Sdílejte článek:

Festival rockových kapel, ve kterých hrají dívky a ženy, letos přivítá návštěvníky již devátým rokem. Uskuteční se tradičně v pražském klubu Retro Music Hall. Začátek akce je v 19:00 hodin.

Vystoupí kapely ELDA´S CURVAS PELIGROSAS, STILKNOX, POISON CANDY, BUNDY TAD, K2, ZAHARA, SWEETZONE, SOUR BITCH a 4SIGNS. Akci bude moderovat Iva Boková.

Návštěvníci akce mohou tradičně vidět kapely, kde ženy hrají na nástroj, jako je elektrická kytara, baskytara či akustická bicí souprava. Letošní rok bude dána příležitost i dalším hudebním nástrojům, které lze v rocku využít – nechte se proto překvapit stejně jako novými kapelami vedle tradičních stálic. BABYFEST 2011 je zároveň určen pro všechny, kdo hrajícím ženám fandí – a samozřejmě také pro spoustu zvědavců, jejichž účast na festivalu se předpokládá.

Nápad uspořádat tento festival zvaný příznačně BABYFEST (čti česky „babyfest“), vznikl v roce 2003, kdy se konal první ročník festivalu. Pro velký zájem pro akce pokračuje i letos.

Sledujte proto aktuálně webové stránky klubu Retro Music Hall a PR agentury Janamusic, kde naleznete aktuální informace.

Pojďte společně navštívit v pořadí již devátý ročník Babyfestu, šestý v prostorách Retro Music Hall, ve stejném měsíci jako loni…Originální ženská akce BABYFEST 2011 letos opět v Retro Music Hall!!!!

Vstupenky bude možné zakoupit v obvyklých předprodejích a na místě v den konání akce.

Adresa klubu: Retro Music Hall, Francouzská 4, 120 00 Praha 2, www.retropraha.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.