Ladronkafest finišuje s přípravami kulatého ročníku

  • Ladronkafest finišuje s přípravami kulatého ročníku
    • 09.09.2011
    • Tisk

    Přípravy jubilejního 10. ročníku Ladronkafestu jsou v plném proudu. Do už tak nabitého …

    Sdílejte článek:

Přípravy jubilejního 10. ročníku Ladronkafestu jsou v plném proudu. Do už tak nabitého programu přibývají stále nové a nové aktivity. Známí jsou už také finalisté Soutěže studentských kapel.

Největší festival volného času ve střední Evropě se odehraje už za týden tj. v sobotu 17. září.

Vypadá to, že letošní Ladronkafest trhne rekord v počtu nabízených sportovních aktivit. Mezi pohybovými se představí A Gang Funbox (překážky pro extrémní skoky pro kola MTB a BMX), PUMA skate tým, SK Boxing Praha, In Motion – parkour, půjčovna longboardů, bruslí, jednokolek nebo breakdance Street Church, centrum stepu a tance Four Taps a řada dalších.

Rozrostl se i počet workshopů a příležitostí pro zábavu.

Nově se budou prezentovat například Slohy o.s. (akademie malých architektů), Fingerboarding (trikový sport na skatech na prsty) nebo netradiční kola Festka.

Na Ladronkafestu nebudou chybět ani letos Nintendo Wii Zone a nejlepší kostýmy Star Wars.

Budete mít také jedinečnou možnost podívat se na vítězné snímky z letošního mezinárodního filmového festivalu mladých tvůrců Fresh Film Fest 2011.

Do Soutěže studentských kapel se přihlásilo 38 nadaných hudebních skupin. Hlasující fanoušci si vybrali celkem pět finalistů, kteří zahrají živě na Ladronkafestu.

Budou tak bojovat o možnost nahrávání desky v profesionálním studiu. S nejvyšším počtem bodů tedy postoupila pop-punková kapela z Přerova Cookies (3392 bodů), crossover-funk uslyšíte od jihlavské skupiny Mouchy (3034 bodů), pop-punk hraje taky skupina Náhodnej výbjer z Prahy (2943 bodů), dále postoupili pop-rockoví Trubadoors ze Zábřehu (2922 bodů) a nakonec i metaloví The Snuff z Prahy (2259 bodů).

V sobotu 17. září bude prostě v parku Ladronka na Praze 6 veselo. Spousta sportu, umění, zábavy, workshopů, hudby, tance, soutěží o hodnotné ceny, profesionálních exhibicí…

Festival bude také hostit Mistrovství České a Slovenské republiky ve Skittlingu nebo historicky první Mistrovství ČR ve slackline.

Večer vystoupí kapely Eddie Stoilow a Cartonnage. Celým dnem pak budou provázet vicemistři světa v Team beatboxu Nasty & En.dru.

Vstup na Ladronkafest 2011, který potrvá na Ladronce v Praze 6 od 11ti do 22ti hodin, je zdarma.

www.ladronkafest.cz

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze