Back to School festival láká na Horkýže, UDG i Polemic

  • Back to School festival láká na Horkýže, UDG i Polemic Fotogalerie (11)
    • 08.09.2011
    • Tisk

    Po několikaměsíční odmlce zavítá do České republiky skupina Horkýže Slíže. Představí …

    Sdílejte článek:

Po několikaměsíční odmlce zavítá do České republiky skupina Horkýže Slíže. Představí se před akademickým publikem společně s dalšími stálicemi slovenské hudební scény Polemic.

Tyto dvě a navíc kapely UDG a Sto zvířat totiž na přelomu září a října absolvují turné po šesti univerzitních městech.

Open air šňůra má název t-music Back to School a měla by se stát tradicí setkávání studentů na začátku akademického roku.

„Řada univerzit má podobné rituály, například přivítání posluchačů prvních ročníků. Naše akce jde ale napříč vysokými školami a celý koncept vychází z podobných úspěšných formátů v zahraničí,“ vysvětluje Markéta Vychytilová, manažerka sponzoringu a akcí ve společnosti T-Mobile.

Na Back to School totiž bude kromě samotných hudebních vystoupení i příjemný prostor pro sdílení zážitků z prázdnin i týmové atrakce – všechno v duchu vyhledávané studentské zábavy.

t-music Back to School začne 22. září v Plzni a skončí 11. října v Hradci Králové.

Dalšími zastávkami hudební road show budou Olomouc a Brno, na Prahu přijde řada 6. října. S ohledem na smutnou událost ve vedení Jihočeské univerzity nahradí původně plánované České Budějovice koncert v Pardubicích.

Na všech zastávkách vystoupí čtyři zmíněné česko-slovenské formace a jedna předkapela. Akce bude přístupná i studentům jiných škol a široké veřejnosti.

Výběr formací Horkýže Slíže, Sto zvířat, UDG a Polemic není náhodný.

Back to School navazuje na předchozí projekty zaštítěné hudební značkou společnosti T-Mobile, kdy tři z tohoto kvarteta interpretů absolvovali úspěšná t-music tour.

Horkýže SlížeSto Zvířat byli navíc headlinery loňské akce t-music 4v1 v zaplněné Tesla Areně. Všechny čtyři kapely každoročně vystupují na festivalu Rock for People.

O popularitě party Horkýže Slíže svědčí obrovský úspěch jarního turné. Prakticky každý ze zhruba 25ti koncertů byl vyprodaný. Často šlo o sály s kapacitou nad 1 500 návštěvníků. Videoklip k novince „Na lehátku“ z letošní bestofky V dobrej viere se stal letním hitem YouTube a blíží se pomalu a jistě ke dvěma milionům zhlédnutí.

Ze Slovenska přijedou taky Polemic, kteří s úspěchem brázdí i česká festivalová pódia a kluby s rok starým albem Horúce časy. Obdobným pojmem mezi domácími příznivci umírněného ska jsou Sto zvířat, kteří nedávno oslavili 25. výročí existence. Hlavně posluchačky všech fakult v šesti univerzitních městech pak zřejmě zaplní prostor před pódiem při vystoupení UDG.

Mezi koncerty se můžou návštěvníci zabavit absolvováním virtuálního studia t-music Academy. Po úspěšném složení několika zkoušek získají nárok na absolventský titul, diplom, zákazníci T-Mobile dokonce speciální tričko.

Připravený bude i stan s technickými expozicemi. K posezení budou lákat stany s občerstvením.

Začátek akcí je plánovaný na 15:00 a ve třech městech na 16:00.

Vstup na t-music Back to School 2011 je na všech šesti městech zdarma.

Termíny a místa:

22. 9. Plzeň – Plaza Open Air, od 16:00

27. 9. Olomouc – Korunní pevnůstka, od 15:00

29. 9. Brno – areál Riviéra, od 16:00

4. 10. Pardubice – areál kampusu, od 15:00

6. 10. Praha – Výstaviště Holešovice, od 16:00

11. 10. Hradec Králové – parkoviště Flošna, od 15:00

Další informace najdete na www.t-music.cz/backtoschool

Horkýže Slíže – Líza a Wendy

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.