Na jubilejní koncert Divokýho Billa zbývají poslední lístky

  • Na jubilejní koncert Divokýho Billa zbývají poslední lístky Fotogalerie (3)
    • 07.09.2011
    • Tisk

    Kapela Divokej Bill usilovně pracuje na přípravě 1 000. koncertu kariéry, který proběhne už …

    Sdílejte článek:

Kapela Divokej Bill usilovně pracuje na přípravě 1 000. koncertu kariéry, který proběhne už tento pátek 9. září v Úvalech u Prahy. Hudební hosty a hlavní „zápletku“ koncertu pořád tají a chce fanoušky překvapit až na místě.

Brány házenkářského areálu Sokola Úvaly, kde se jubilejní koncert Divokýho Billa uskuteční, se otevřou v 7 hodin večer. Vstup bude z náměstí Arnošta z Pardubic.

K průběhu koncertu Vašek Bláha prozradil: „Jako první „kick“ programu se o půl osmé v krátkém šlapačkovém vystoupení představí kamarád a první host večera, desetinásobný mistr ČR v moto trialu Míra Lisý. Poté od 20ti hodin začne hudební produkce. Jako ředskokan se uvedou šumperští Koblížci. Čas zhruba od 21ti do 23ti hodin bude patřit nám oslavencům a našim hostům.“

Po koncertě Divokýho Billa odstartuje afterparty ve stanu, kde vystoupí kapela úvalského zpěváka a multiinstrumen­talisty Ondry Nováka s názvem Universe.

Po jejich půlhodinovém setu se u pódia uskuteční autogramiáda členů Divokýho Billa. Afterparty pak bude pokračovat diskotékou oblíbených písní členů skupiny.

1 000. koncert Divokýho Billa je už skoro vyprodaný. V předprodeji zbývá jen pár posledních vstupenek.

Tisícím koncertem Divokej Bill završí letošní koncertování po České republice a zavítá už jen ke slovenským sousedům. Na tuzemských pódiích se znovu objeví až koncem roku 2012.

Pro přespolní návštěvníky koncertu je k dispozici vyhrazené místo pro stanování nebo případně je možné využít nabídky ubytování v přilehlém hotelu Sokol.

Divokej Bill – Čmelák

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze