Bloody Beetroots se v české premieře představí přesně za týden

  • Bloody Beetroots se v české premieře představí přesně za týden Fotogalerie (6)
    • 01.09.2011
    • Tisk

    Velmi populární a žádané elektronické a taneční duo z Itálie zvané The Bloody Beetroots…

    Sdílejte článek:

Velmi populární a žádané elektronické a taneční duo z Itálie zvané The Bloody Beetroots vystoupí na koncertě v pražském Lucerna Music Baru už 8. září 2011.

V kapele jsou producent Sir Bob Cornelius Rifo, působící jako DJ, a Tommy Tea (Isaac), který doprovází show audiovizuálními efekty. Naživo s kapelou vystupuje ještě bubeník jménem Battle, přičemž jejich živá show s titulem The Bloody Beetroots Death Crew 77 má být “živoucím vyjádřením hudby Bloody Beetroots.” Hudba “krvavých řep” je extravagantním a odvážným mixem rebelující indie-elektroniky. Tato kapela také pracovala s mnoha známými umělci, hudebníky a filmaři. Jejich poslední taková umělecká spolupráce proběhla při tvorbě klipu „Romborama“ s animátorem Bennetem Pimpinellou. Bloody Beetroots vytvořili také remixy písní např. Chemical Brothers, Wu Tang Clanu, Metallicy, Britney Spears, Goose a mnoha dalších.

Po skončení koncertu bude taneční megapárty pokračovat v nedávno otevřeném YES CLUBu, Škrétova 1 (Palác Demínka). Show začne od 1:00, pro držitele vstupenky z koncertu The Bloody Beetroots bude vstup zdarma, pro ostatní 80.- Kč. Těšit se můžete na noc plnou electra od zkušených rezidentních DJs, kvalitní zvukový aparát Funktion One, 3D mapping a speciální koktejly s barmanskou show! The Bloody Beetrots afterparty většinou navštěvují, takže je možné že je tam potkáte a třeba s nimi dáte drink!

Vstupenky lze zakoupit ve všech pobočkách společnosti Ticketpro a také přímo v Lucerna Music Baru. Oficiální afterparty bude probíhat od 1:00 v pražském klubu YES Club, Škrétova 1 (Demínka Palace). Objednejte si vstupenky na 296 333 333 nebo online@Ticketpro.cz. Ceny vstupenek k stání 590Kč nebo balkon 890Kč (K ceně se mohou vztahovat servisní poplatky, jako např. poštovné).

Událost má i svoji fanpage na Facebooku, nezapomeňte ji sledovat pro další informace zde: https://www.facebook.com/event.php?…

Přijďte se nechat přenést do jiných sfér s The Bloody Beetroots do Lucerna Music Baru ve čtvrtek, 8. září!

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze