Tonya Graves má na světě nový "skákací" videoklip

  • Tonya Graves má na světě nový "skákací" videoklip
    • 20.08.2011
    • Tisk

    Natáčení videoklipu může být někdy opravdu hodně fyzicky náročné.

    Sdílejte článek:

Natáčení videoklipu může být někdy opravdu hodně fyzicky náročné. Přesvědčila se o tom i zpěvačka Tonya Graves, která při vzniku svého prvního sólového videoklipu „39 Reasons“ musela pět hodin v kuse skákat na trampolíně!

Zúročila tak výsledek svého pravidelného tréninku ve fitness centru. V tomto „mučicím nástroji“ přesto našla zalíbení a ihned po natáčení si trampolínu pořídila domů na zahradu.

Videoklip „39 Reasons“ se natáčel v koprodukci společností Devantira Fatal Art a Eallin Motion Art pod producentským vedením Andrey Shaffer a v režii Dubravky Radonjic v časově exponovaném červenci, kdy byl diář Tonyi doslova nabitý koncerty. Kostým Tonyi Graves vznikl až v den natáčení. Jednoduché, ale geniální „šaty“ návrhářky Le Femme Mimi však působivost videoklipu ještě podtrhly.

Videoklip i stejnojmenný singl, který již rotuje v našem rozhlasovém éteru, předznamenávají vydání prvního sólového alba. To momentálně Tonya dokončuje s producentem s Hynkem Tomanem ze Support Lesbiens a pod názvem I´M THE ONLY ME ho vydá 30. září 2011 Supraphon.

Tonya Graves – 39 Reasons

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.