Olomoucký S-klub se komplet mění, bude hostit IAMX

  • Olomoucký S-klub se komplet mění, bude hostit IAMX Fotogalerie (5)
    • 16.08.2011
    • Tisk

    Prostory olomouckého S-klubu se od září změní k nepoznání. Klub se bude nově jmenovat S-Cube …

    Sdílejte článek:

Prostory olomouckého S-klubu se od září změní k nepoznání. Klub se bude nově jmenovat S-Cube, v jeho čele stane nové vedení a novým směrem se vydá i dramaturgie.

Ta nabídne od podzimu nejen české a zahraniční koncerty, ale také divadelní představení, studentské večírky, workshopy i filmové projekce. Informoval o tom mluvčí klubu Zdeněk Vévoda.

Návštěvníci se do konce roku můžou těšit na koncerty Tata Bojs, Monkey Business, Čankišou, United Flavour nebo Prago Union.

Jakýmsi vrcholem podzimu bude říjnový koncert britské formace IAMX.

Divadelní fanoušci si pak užijí představení ostravského Divadla Petra Bezruče, brněnské Husy na provázku nebo populárního souboru VOSTO5. Rezidentním souborem bude nezávislé Divadlo na cucky, které v S-Cube uvede několik premiér.

Program by měly zpestřit také pravidelné workshopy, filmové projekce a spolupráce s festivaly Týden improvizace, AFO nebo Divadelní Flora. V plánu jsou taky fashion market, módní přehlídky nebo turnaje ve společenských hrách. Akce navíc oživí videomapping a 3D projekce.

Do půlky září bude hotová rekonstrukce toalet, na sále vznikne druhý bar a interiér se dočká celkové obnovy.

První akce se v nových prostorách odehraje 9. září, kdy v klubu vystoupí domácí Hazydecay.

Oficiální otevření je v plánu 19. září.

S-klub v Olomouci funguje někdy od 80. let minulého století a svého času se v něm střídalo jedno zvučné jméno za druhým. Stojí kousek od vysokoškolských kolejí, takže sem mířili hlavně studenti.

Rekonstrukcí prochází během prázdnin i další olomoucká klubová scéna Jazz Tibet Club.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.