Největší středoevropský festival extrémních sportů JoyRide se blíží

Praha bude znovu hostit festival plný extrémních sportů a hudby. 3. září se otevřou brány osmého ročníku festivalu JoyRide, který přinese jako vždy několik novinek.

První z nich bude Jetski Prague Open. Vůbec poprvé se v České republice pojede finále Evropského poháru závodu vodních skútrů. Návštěvníci JoyRidu tak uvidí naprostou evropskou špičku tohoto, v Česku nepříliš provozovaného, sportu. „Přijede 50 jezdců z celé Evropy, včetně těch opravdu nejlepších. Tolik zahraničních jezdců v České repulice nikdy nebylo, bude to nejlepší závod letošního roku,“ říká dvojnásobný mistr Evropy ve freestyle JetSki Václav „Iceman“ Žáček.

Další novinkou festivalu pak bude Bouldering. Tato lezecká disciplína prožívá v posledních letech velký rozvoj a tak nebude na JoyRidu chybět. Premiéru si odbude hned v podobě Mistrovství České republiky.

Stejně jako v předchozích letech se návštěvníci mohou těšit na bikeové disciplýny. Je připraven freestyle BMX contest, na němž přislíbili účast například Michael Beran nebo Ondra Šléz. Opět proběhne i biketrialový závod pod vedením několikanásobného mistra světa Pepy Dresslera a samozřejmě nebude chybět tradiční vrchol festivalu, kterým bývá každoročně freestyle motocross.

Milovníky tanečních disciplín určitě potěší, že se letos opět rozroste breakdance battle, na kterém se očekává účast několika desítek crew z celé Evropy.

Celý festival pak bude tradičně zakončen koncerty. Letošní JoyRide vyvrcholí vystoupením Eddie Stoilow a PSH.

Další informace naleznete na www.joyride.cz.
Vstupenky jsou již v prodeji v síti Ticketportal.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze