Za necelý týden otevře své brány festival Okoř 2011

  • Za necelý týden otevře své brány festival Okoř 2011
    • 14.08.2011
    • Tisk

    Pod zříceninou hradu Okoř, o které se zpívá notoricky známá písnička, se bude odehrávat…

    Sdílejte článek:

Pod zříceninou hradu Okoř, o které se zpívá notoricky známá písnička, se bude odehrávat program jednoho z neoblíbenějších festivalů léta u nás. V sobotu 20. srpna se letos už po jedenácté otevřou po poledni brány romantického areálu lemovaného Zákolanským potokem.

Po roční pauze se vrací zpět se skvělým programem a to nejen hudebním! Rodinně zaměřený, jednodenní pohodový festival, kam se návštěvníci pravidelně a rádi vrací kromě tradičně skvělých doprovodných služeb na vysoké úrovni, nabídne zajímavý hudební program – Chinaski, Nightwork, Tomáše Kluse, Xindla X, Eddie Stoilow, Vypsanou Fixu, Čechomor, Gipsy.cz, Paniku, Debbi a Děda Mládek Illegal Band. Mluveným slovem tradičně provede Šárka Kubelková.

Speciálně pro děti bude čarovat kouzelník, hrát se bude spousta her, připraveny budou i nafukovací hrady nebo kolotoč. Neprozradíme však všechno, aby pro ty nejmenší zbylo nějaké překvapení.

Program začne v 14:00 koncertem Debbi a skončí přibližně kolem 02:00 s tóny kapely Děda Mládek Illegal Band (podrobné informace níže). Pořadatelé zajistili kyvadlovou doprava z Prahy, Kladna a zpět. Připraveno je i stanové městečko. Vstupenky jsou k dispozici v předprodejní síti Ticketportal a v pokladně hradu Okoř. Na základě zkušeností z minulých ročníků (několik zpět byl festival vyprodán), doporučujeme včasnou a navíc finančně zvýhodněnou koupi. Nezapomeňte, že počet návštěvníků je limitován velikostí nejen samotného areálu, ale i dodržením maximální počtu osob pro zajištění komfortu všech návštěvníků.

Ceny vstupenek: v předprodeji od 11.7. do 19.8. 400,– Kč, na místě v den konání festivalu od 13 hod :450,– Kč.

Děti do 12 let a vozíčkáři mají vstup zdarma.

Pravidelně aktualizované informace naleznete na festivalokor.cz a facebook.com/#!/fes­tivalokor .

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.