Koncert proti strachu s The Tap Tap a Xindlem X

  • Koncert proti strachu s The Tap Tap a Xindlem X Fotogalerie (3)
    • 14.08.2011
    • Tisk

    Kapela The Tap Tap a Xindl X pořádají v neděli 11. září 2011 Koncert proti strachu.

    Sdílejte článek:

Kapela The Tap Tap a Xindl X pořádají v neděli 11. září 2011 Koncert proti strachu. Koná se od 15:00 hodin na Střeleckém ostrově v Praze 1.

Právě deset let po útocích na americká dvojčata se Střelecký ostrov v Praze od 9 do 18 hodin promění v zónu beze strachu a bariér . Bezbariérový ostrov se pro vozíčkáře i všechny návštěvníky zpřístupní po jak po vodě (z náplavky mezi Výtoní a Palackého náměstím) tak i výtahem z mostu Legií. Ze schodů mostu se mohou vozíčkáři stejně jako zdraví lidé spustit na ostrov po lanech. Slaňování, doprava lodí i vstup na celý program jsou pro všechny zdarma. Návštěvníci uvidí ukázky sportovních aktivit lidí s handicapem a mohou si je dokonce i sami vyzkoušet. K dobru přijdou také vepřové hody a další občerstvení.

Od 15 hodin začne koncert The Tap Tap a Xindla X. Svým tradičním repertoárem podpoří kapela handicapovaných studentů diskusi o tom, co vyžaduje větší odvahu – zda zemřít jako mučedník, nebo žít život s handicapem. Diskusi o bezpečí uprostřed Evropy ale také o bezbariérovosti měst a potýkání se s handicapem nabídne program na Střeleckém ostrově, který podpoří také starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký a senátor Jiří Oberfalzer. Večer dne 11. září od 18 hodin pořádá MZV v Černínském paláci koncert legendární kapely The Plastic People of the Universe jako upomínku událostí v New Yorku.

Více na: www.thetaptap.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze