Divokej Bill chystá jubilejní koncert, v ČR bude letos posledním

  • Divokej Bill chystá jubilejní koncert, v ČR bude letos posledním Fotogalerie (3)
    • 11.08.2011
    • Tisk

    Úvalská kapela Divokej Bill 9. září odehraje svůj tisící koncert v dosavadní hudební kariéře. Speciální jubilejní koncert se uskuteční, jak jinak, než v rodných Úvalech u Prahy, kde kapela před čtrnácti lety vznikla.

    Sdílejte článek:

K této příležitosti už teď na oficiálních webových stránkách a Facebooku Divokýho Billa probíhají dvě soutěže o lístky.

V první nazvané „Popřej Divokýmu Billovi k 1000. koncertu“ můžou fanoušci posílat krátký videopozdrav kapele. Ten nejoriginálnější bude oceněn dvěma vstupy na koncerty Divokýho Billa navěky.

V druhé soutěži „Poklad“ každý týden, vždy před víkendem, jeden ze členů kapely schová někde na Zemi dva lístky na tisící koncert a na stránkách pak vyvěsí souřadnice. Kdo lístky najde, jde zadarmo. V den koncertu budou takto v okolí Úval ukryty 4 vstupenky pro větší partu hledačů.

Divokej Bill na přípravě jubilejního koncertu pracuje už několik měsíců. Dává si záležet na celkovém pojetí vystoupení, videoprojekcích, choreografii, výzdobě pódia i areálu, zvuku, světlech a prostředí pro návštěvníky.

Koncert se uskuteční na házenkářském hřišti TJ Sokol Úvaly (vstup z nám. Arnošta z Pardubic, 8 min. pěšky od vlakového nádraží Úvaly na trati Praha-Kolín-Pardubice). Areál se otevře v sedm hodin večer.

V osm večer začne hrát předkapela Koblížci ze Šumperka. O hodinu pozdeji Divokej Bill odstartuje dvouhodinový koncert. Zahraje největší hity z nedávno vydaného Best of UNISONO tak, jak je vybrali fanoušci prostřednictvím hlasování na webu.

Kapela slibuje také dvě zatím nevídané a neslýchané písně. Nebudou chybět ani hosté gratulanti. Účast potvrdila řada známých i méně známých tváří, kamarádů hudebníků napříč českou hudební scénou. Po jedenácté hodině večerní začne afterparty DJ Divokýho Billa.

Tisícím koncertem Divokej Bill završí letošní koncertní činnost v České republice a zavítá už jen ke slovenským sousedům. Na tuzemských pódiích se pak objeví až v roce 2012.

Předprodej vstupenek probíhá na Ticketsforpeople, Ticketstream, pro Úvaláky a blízké okolí v trafice na náměstí Arnošta z Pardubic 18 a v Orange clubu v Husově ulici 81.

V předprodeji lístek vyjde na 250 korun plus poplatky, na místě je nutné si připlatit dalších 50 korun.

Pro přespolní návštěvníky je k dispozici vyhrazené místo pro stanování nebo můžou využít nabídky ubytování v přilehlém hotelu Sokol.

www.divokejbill.cz

www.facebook.com/!/divokejbill

Divokej Bill – Čmelák

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze