Třetí Keltská noc v Harrachově

  • Třetí Keltská noc v Harrachově Fotogalerie (6)
    • 12.07.2009
    • Tisk

    Do Harrachova, tentokrát bez lyží, se vydejte 6. srpna. Koná se tu třetí ročník Keltské noci.

    Sdílejte článek:

** Do Harrachova, tentokrát bez lyží, se vydejte 6. srpna. Koná se tu přímo pod mamutím skokanským můstkem festival v nejvyšší nadmořské výšce v Česku – třetí ročník Keltské noci.Ten letošní hlásí návrat k punkovým kořenům. Headlinery budou Horkýže Slíže, Wohnout, Vypsaná FiXa a Tři sestry.** 
Hlavní pořadatel Pavel Martínek dodává: „Máme velkou radost, že si náš festival během dvou ročníků tady v Harrachově vybudoval zájem místních obyvatel, potažmo radnice a chtějí, aby se u nich konal i nadále. Též jsme vyhověli hlasům fanoušků a po loňské náročné dramaturgii napříč téměř všemi žánry se snažíme vrátit festival zpět k punkovým kořenům, tak vlastně před 14 lety začal. Navíc letos máme možnost dát prostor i méně známým kapelám, díky tomu, že festival bude třídenní.“
Ve čtvrtek od 17:00 hrají: M.Z.H, Last Exit, Zakázaný Ovoce, Bobr chutná 2×, Hallodrn a hlavní hvězdou večera budou oblíbení Horkýže Slíže (SK), kteří budou mít na Keltské noci premiéru.
V pátek se začíná ve 12:00a postupně se představí: Jana Lota, Egotrip, Dukla Vozovna, Skapollo, Lety Mimo, Rybičky 48, U.D.G., Mňága a Žďorp, Krucipüsk, N.V.Ú., Skyline,hlavními hvězdami večera budou kapelyWohnoutVypsaná FiXa.
V sobotu je začátek již v 10:30 a na podiu se objeví Muerti, Pepa Lábus, Apple Juice, Schodiště, Blanka Šrůmová, Jiří Schmitzer, Totální Nasazení, De Bill Heads, Tony Ducháček & Garage , Fast Food Orchestra, E!E, PLEXISa radostné finále sobotního večera se již tradičně postará veselá „domácí“ parta Tři sestry.
Pozvání pořadatelů: Tak přijďte pobejt!
Startuje se ve čtvrtek 6. srpna v 17:00, do cíle se účastníci dostanou v sobotu 8. srpna do 23:59.
Vstupenky v předprodeji Ticketstream: permamentka 550 Kč (+ poplatky), na místě 650 Kč. Vstupenky na čtvrtek 150 Kč (na místě 200), na pátek 275 Kč (na místě 350) a na sobotu za stejnou cenu. Možnost zakoupení i prostřednictvím e-tickets.
Více informací: http://www.keltskanoc.cz
 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze