Herec Martin Písařík chystá se svou kapelou Akustik album

  • Herec Martin Písařík chystá se svou kapelou Akustik album
    • 07.08.2011
    • Tisk

    Zpěvák a herec Martin Písařík připravuje pro své příznivce příjemné překvapení.

    Sdílejte článek:

Zpěvák a herec Martin Písařík připravuje pro své příznivce příjemné překvapení. Spolu se svou hudební sestavou Akustik chystají CD, na němž se objeví všechny skladby, které má kapela na dosavadním repertoáru.

Již dva roky nabízí Martin Písařík s kapelou Akustik svým fanouškům autorskou hudbu, do které netradičně zařazují žánrově různorodé písně. Momentálně se čtyřčlenná skupina rozhodla vydat vlastní album, na kterém budou všechny skladby zařazeny.

Natočit debutové CD už je skutečně na čase. „Už delší dobu se mě naši posluchači ptají, kdy konečně uděláme desku. Myslím, že právě nastala ta pravá chvíle, kdy začínáme o nahrání naší první desky zcela vážně uvažovat,“ říká zpěvák Martin Písařík.

Za tu dobu, co Akustik těší příjemnou hudbou svou nemalou fanouškovskou základnu posluchačů, přispěla kapela naší hudební scéně hned několika líbivými písněmi. Posluchačům se tak vryly do paměti skladby jako Srdce zlatý, Na chodníku anebo také melodická a zároveň humorná píseň Trhali jsme fíky. Zatím byly všechny songy ke slyšení pouze na vystoupeních kapely. Zanedlouho si je však budete moci poslechnout také z pohodlí vašeho domova.

Příznivci se mají skutečně nač těšit. „Na desku chystáme umístit všechny své skladby, které máme na dosavadním repertoáru. Posluchačům tak nabídneme šestnáct písní nejrůznějšího žánru, jak už je u nás zvykem,“ přibližuje Martin Písařík připravované album.

Akustik nedávno oslavili dvouleté výročí svého působení hezkým koncertem v pražské Malostranské besedě, na který se přišlo podívat mnoho návštěvníků. Příště tak Akustik budou moci nabídnout na svém vystoupení i dárek v podobě CD, které bude přítomným pravou atmosféru koncertu neustále připomínat. Fanoušci mohou vývojové stadium desky sledovat na oficiálních webových stránkách kapely, které budou zanedlouho spuštěny.

www.akustik-music.cz, www.martinpisarik.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.