Nedělní koncert Primal Scream odstartují Little Barrie

  • Nedělní koncert Primal Scream odstartují Little Barrie Fotogalerie (1)
    • 04.08.2011
    • Tisk

    Nedělní pražský koncert Primal Scream v KC Vltavská se nezadržitelně blíží. Pokud na …

    Sdílejte článek:

Nedělní pražský koncert Primal Scream v KC Vltavská se nezadržitelně blíží. Pokud na něj míříte, může se vám hodit informace o tom, kdože pro tuto legendární kapelu zahřeje pódium.

Bude to tříčlenná formace z Londýna s názvem Little Barrie, kterou ovlivnila směsice nejrůznějších stylů včetně rhythm and blues, garage rocku, soulu a rock'n'rollu.

Little Barrie vznikli v Nottinghamu v roce 1999, takže nejsou na scéně žádnými nováčky. První singl „Shrug off Love“ vydali v červenci 2000.

Po přestěhování do Londýna v září toho roku kapela vydala další dva singly. O dva roky později potkala bývalého frontmana Orange Juice a autorsky plodného umělce a producenta Edwyna Collinse, se kterým nahrála svůj čtvrtý singl.

Ten byl pro pokrok a růst kapely nesmírně důležitý. Nadšený Collins Little Barrie nabídl, aby své první album We Are Little Barrie nahráli v jeho studiu West Heath Yard a sám ho také produkoval.

Po turné po Evropě, Japonsku a Austrálii a několika koncertech v USA kapela začala nahrávat druhou desku Stand Your Ground s producentem Gorillaz Danem The Automatorem v Brooklynu a s Mikem Pelanconim v Británii.

Liltte Barrie vydali loni v prosinci v Japonsku a letos v Evropě nejnovější album King of the Waves, které bylo opět nahráno ve studiu West Heath Yard.

Naživo si je v roli supportu Primal Scream můžete užít už tuto neděli 7. srpna v KC Vltavská. Koncert začíná ve 20:00 hodin.

Vstupenky jsou k dispozici v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 710 korun plus poplatky, na místě vyjdou na 890 korun.

www.primalscream.net

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze