VNV Nation v rámci světového turné přijedou i k nám

  • VNV Nation v rámci světového turné přijedou i k nám Fotogalerie (4)
    • 10.07.2009
    • Tisk

    24. dubna 2009 vydali VNV Nation v Evropě svůj první krabicový set „Reformation 01“ u své vlastní nahrávací společnosti Anachron Sounds. Jedná se o limitovanou edici obsahující první živák kapely, album remixů a dosud nevydaného materiálu a DVD kompilaci živých vystoupení z posledních dvou světových turné.

    Sdílejte článek:

Krabice má formu vysoce kvalitního, látkou potaženého šedého tvrdého obalu, na kterém je vyražené jméno a logo kapely. Tento produkt je zvlášť určený pro fanoušky VNV Nation, protože obsahuje vše, co by si každý fanoušek této kapely přál mít.
Obsah:
+ živák s 12 skladbami
+ 13 skladeb dosud nevydaného materiálu a nových či mimořádných remixů od kapely samotné nebo jiných umělců
+ DVD s 8 videi z živých vystoupení
+ 32stránkový booklet s obrázky, texty a informacemi ke skladbám
 
CD 1 – LIVE
Joy / Chrome / Testament / Nemesis / Endless Skies / Farthest Star / Procession / Entropy / Illusion / Arena / Honour 2003 / Perpetual
CD 2 – Remixy, dosud nevydané a mimořádné skladby
Chrome (Modcom Mix) / Chrome (SITD Mix) / Chrome (Apoptygma Berzerk Remix) / Interceptor (VNV Nation ABM Version) / Nemesis (S.A.M. Remix) / Carry You (Frozen Plasma Remix) / As it fades (VNV 2nd Movement) / Still Waters (nevydáno) / Precipice (nevydáno) / Suffer (nevydáno) / Main Theme (z filmu Gene Generation) / Mayhem (z Gene Generation) / The Lair (z Gene Generation)
DVD
Farthest Star / Chrome / Nemesis / Illusion / Homeward / Arena / Honour 2003 / Perpetual
 
O obsahu tohoto setu:
Dosud nevydaný materiál je tvořen skladbami z období mezi alby Futureperfect a Matter and Forma skladbami, které byly vytvořeny pro soundtrack k filmu „Gene Generation“ z roku 2007. Skladby z živáku byly nahrány v letech 2005 až 2008 ve Washingtonu, Hamburku a Chemnitzu v rámci turné Matter and Form (2005), dále během německého festivaluWave Gothic Treffen (2006), v newyorském Brooklynu v rámci turné Judgement (2007) a na německém festivalu Mera Luna (2008). Sestřihy z živých vystoupení na DVD jsou kompilací videí natočených mezi léty 2005 a 2009. Některá z nich byla vytvořena hamburskou lokální televizí pro její vlastní pořad a jsou tak jiným způsobem nedostupná. Další videa byla nahrána speciálně pro toto DVD.
Ronan Harris o Reformation 01:
„*V minulém roce jsme hodně přemýšleli o tom, jak by měl vypadat náš materiál, který vydáváme, a toto je z části výsledek. Původní myšlenka Reformation byla nahradit singly vydáním EP nebo alba obsahujícího remixy, alternativní verze a živé verze skladeb z alba Matter and Form. Nikdy jsme tento plán neopustili a postupem času, jak jsme myšlenku rozvíjeli, se Reformation vyvinulo v něco mnohem většího a lepšího. Reformation 01 bude částí série speciálního materiálu, který budeme vydávat pro naše fanoušky. Dáváme do toho hodně úsilí a na výsledky jsme opravdu hrdí. Doufáme, že vy budete také.*“
VNV Nation nedávno vydali také své další album „Of Faith, Power And Glory“ a na podzim se vydají na velké turné po Evropě, jehož jednou ze štací bude také koncert v** Lucerna Music Baru, který se uskuteční14.zá­ří**.
Jako support vystoupí němečtí Rotersand.
Vstupenky jsou k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 250,– Kč + poplatky nebo v pokladně Lucerna Music Baru bez poplatků, na místě v den koncertu za 350,– Kč.
Klub bude otevřen od 20:00.
Více info na:
www.myspace.com/vnvnation
www.vnvnation.com
www.myspace.com/rotersand
www.rotersand.net
www.musicbar.cz
www.dsmacku.com
www.myspace.com/…ckupromotion
www.facebook.com/dsmacku
 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze