Program Znojemského vinobraní zpestří i No Name

Organizátorům Znojemského historického vinobraní se podařilo k už nabitému programu přiřadit další zářivou hvězdu. Snad nejlepší česko-slovenskou kapelu současnosti No Name, která je držitelem pěti cen Grammy a trojnásobným vítězem Českého slavíka v kategorii Slavíci bez hranic.

Znojemské historické vinobraní vítá už od roku 1967 všechny milovníky vína. K historickým slavnostem a nejlepšímu vínu moravského kraje patří tradičně i bohatý hudební program. Na letošním vinobraní vystoupí víc než tisícovka účinkujících z celé země.

“Návštěvníci se letos mohou těšit na koncerty Anety Langerové, Davida Kollera a kapel Buty, Laura a její tygři, Hradišťan, Javory nebo na B Side Band s exkluzivními hosty Matějem Ruppertem, Terezou Černochovou a Romanem Dragounem. A nyní také na No Name,” uvedl starosta města Znojma Zbyšek Kaššai.

Jedna z nejpopulárnějších slovenských kapel No Name se těší mimořádné oblibě i v České republice. Proslavila se hned svým prvním albem a hitem „Kristýnka iba spí“. Skutečnou pop-rockovou slávu jí zajistily megahity „Ty a Tvoja sestra“, „Nie alebo áno“ a „Žily“. Poslední jmenovaná byla dlouhou dobu nejhranější písní v českých rádiích.

No Name sklízí úspěchy nejen svými deskami, ale hlavně na živých koncertech, kterých už mají za sebou hodně přes tisíc. Frontman kapely Igor Timko to s publikem umí jako málokdo.

“Existuje pouze jedna hudební skupina, která se může pochlubit tím, že každá její píseň se stane hitem. Tou skupinou jsou No Name,” řekl starosta Znojma Zbyšek Kaššai a dodal, že o vystoupení slovenského hitmakera na Znojemském historickém vinobraní město velmi stálo.

Kapela zahraje své nejlepší songy na znojemském Masarykově náměstí v sobotu 10. září od 15ti hodin bezprostředně po dalším vrcholu vinobraní – historickém průvodu.

David Koller – Na mě zapomeň

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.