Bejbypunkový Kefír zahustí festivalovou sezonu

  • Bejbypunkový Kefír zahustí festivalovou sezonu Fotogalerie (14)
    • 27.07.2011
    • Tisk

    Kefír bude ideální příležitostí pro víkend strávený s rodinou. Nabíde hutnou koncentraci hudby …

    Sdílejte článek:

Kefír bude ideální příležitostí pro víkend strávený s rodinou. Nabíde hutnou koncentraci hudby, divadla i bezpočtu kreativních dílen. První bejbypankový festival pro rodiče s dětmi (nebo děti s rodiči), který spolupořádají tým kolem festivalu Rock for People a sdružení kolem Kašpárka v rohlíku, se odehraje v druhé půlce srpna.

Úplně nový koncept festivalovosti, zážitků a atmosféry bude možné si užít konkrétně ve dnech 19. až 21. srpna v krásném prostředí zámeckého parku v Lysé nad Labem s kapacitou 5 tisíc lidí.

První Kefír potrvá tři dny, i když pátek 19. srpna je spíš takovým rozehřívacím dnem.

Festivalový areál vyroste v parku o rozloze 38mi hektarů a kulturní a společenský program se odehraje na čtyřech velkých i menších pódiích, v desítce stanů a šapitó a na zhruba stejném počtu venkovních scén.

O zábavu malých i velkých návštěvníků se postará třicet hudebních skupin i jednotlivých muzikantů, stejný počet divadelních souborů a uskupení a dvacítka atrakcí vyvinutých speciálně pro Kefír.

Z první skupiny vyčnívá třeba mexická formace Panteón Rococó, finské uhrančivé víly Värttinä nebo Rock for Peoplem pokřtěný cirkusový šraml Fanfare Zimbrul či neomalení „Frantíci“ The Inspector Cluzo.

Do divadelního světa s ohňovou show, klaunérií, obřími i malými loutkami, cirkusovými čísly nebo street parade pozvou namátkou herci z Divadla v Dlouhé, Buchty a loutky nebo soubor ANPU.

Kašpárek? Jeho bejbypankové koncerty a férie budou po dva dny probíhat kontinuálně ve vlastním městečku a na hlavních scénách.

A to už se dostáváme k dětským návštěvníkům, které mimo už uvedených nadchne kupříkladu Maxipes Fík a Králíci z klobouku v podání Josefa Dvořáka, Arnošt Goldflam s osobitým přednesem vlastních pohádek nebo fantastické plastiky a kreace španělské skupiny Katakrak Company pracující výhradně s použitými materiály a předměty.

www.festivalkefir.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.