Festonda Cup se pod hradem Křivoklát koná už dnes

  • Festonda Cup se pod hradem Křivoklát koná už dnes
    • 27.07.2011
    • Tisk

    Už dnes tj. ve středu 27. července se odehraje sedmý ročník nohejbalového turnaje česko-slovenských …

    Sdílejte článek:

Už dnes tj. ve středu 27. července se odehraje sedmý ročník nohejbalového turnaje česko-slovenských kapel Festonda Cup 2011, který pořádají agentury Festonda Production, PromoProdukce a.s. a Jirka Zemánek z kapely Wohnout.

Ve sportovním areálu Kolečko v podhradí Křivoklátu si už od 10 hodiny dopolední mezi sebou zahrají skupinny jako Divokej Bill, Wohnout, Tři Sestry, Support Lesbiens, Skyline, Krucipüsk, Blue Effect, Gang ala Basta a další.

Celým dnem bude na akci provázet osvědčené moderátorské duo Kohák & Zemánek. Jako speciální hudební host vystoupí Xavier Baumaxa, který v historii turnaje zahraje koncert vůbec poprvé. Vstupné na akci se neplatí.

Skyliny – Hungover

 

Kromě nevšedních sportovních zážitků, na kterých se každoročně podílejí hudebníci a kapely nejznámějších českých jmen, na vás čekají taky bohatý doprovodný program, dětské atrakce spolu se skákacím hradem, skvělé drinky a nepřeberné množství občerstvení.

Pro kapely a účastníky turnaje jsou už tradičně přichystané věcné ceny v podobě stylového oblečení oblíbených módních značek.

Festonda Cup má bohatou historii, navazuje na festival na břehu moře, který se odehrával pravidelně v Chorvatsku v letech 1998 až 2003. Později se přesunul k Máchovu jezeru jako Festonda Mácháč a v roce 2007 proběhl poprvé pod záštitou pražského magistrátu na Tenisových kurtech Sparta Praha.

Pak dva roky na kurtech TJ Sokol Praha v Magnitogorské ulici. V roce 2010 se turnaj přesunul mimo hlavní město do sportovního areálu Kolečko v podhradí hradu Křivoklát.

Ve hře je vítězství v prestižním klání ale také jedinečný úkol, který na žádné jiné hudební akci návštěvníci nenajdou. Poražený tým hudebníků musí na místě spontánně vymyslet a zahrát oslavnou píseň o vítězném týmu turnaje.

Celodenní párty ve společnosti známých hudebníků, exhibiční utkání hvězd ve fotbalu, plážový bar, steaky a grilování, ubytování ve vlastních stanech zdarma, soutěže o ceny, netradiční vyhlášení, závěrečná oslavná párty s vítězi turnaje, dětské soutěže, skákací hrad. To je Festonda Cup 2011.

www.festondaproduction.cz

Divokej Bill – Batalion

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze