Festonda Cup 2009 opět v Praze

  • Festonda Cup 2009 opět v Praze
    • 11.07.2009
    • Tisk

    Ve středu 29. července 2009 od 10:00 se na tenisových kurtech TJ Sokol II, ulice Magnitogorská v pražských Vršovicích

    Sdílejte článek:

Ve středu 29. července 2009 od 10:00 se na tenisových kurtech TJ Sokol II, ulice Magnitogorská v pražských Vršovicích uskuteční již pátý ročník stále populárnějšího nohejbalového turnaje česko – slovenských hudebních skupin Festonda Cup 2009.
Festonda Cup 2009 se koná tradičně pod záštitou Hlavního města Prahy, pod hlavičkou produkční agentury Festonda Production a s patronem celé akce Jirkou Zemánkemz kapely Wohnout.
Na diváky a návštěvníky akce****bude kromě nevšedních sportovních zážitků, na kterých se každoročně podílejí hudebníci a kapely nejznámějších československých jmen, připraven také bohatý doprovodný program, exhibice nohejbalových mistrů světa, skvělé drinky a nepřeberné množství občerstvení. Pro kapely a účastníky turnaje jsou již tradičně přichystány věcné ceny v podobě stylového oblečení oblíbených módních značek. Vítězný tým nejlepších hráčů získá jako minulý rok luxusní víkendový pobyt v Sporthotelu Relax 007 v Harrachově. Muzikanti zde budou moci relaxovat po náročném festivalovém létě nebo mohou tento prostor využít k soustředění či natáčení desky. K dispozici jim bude bazén s vířivkou, fitness, indoor golf, sauna, masáže nebo restaurace s vlastním barem.

Kapely, které se letos zúčastní turnaje:
Divokej Bill, Wohnout, Skyline, UDG, Tři sestry, Medvěd 009, Post it, Navigators, Vypsaná fixa, Mig 21, Lety Mimo, Kurtizány z 5. Avenue – Devils Autumn, Krucipüsk, Atari Terror, Blue Effect, Polemic, Gang ala Basta, Prohrála v kartách, Status Preasents, Apple Juice, Airfarea další…

Festonda Cup má bohatou historii, navazuje na Festival na břehu moře, který se konával pravidelně v Chorvatsku v letech 1998 – 2003, později se přesunul k Máchovu jezeru (Festonda Mácháč) a v roce 2007 proběhl poprvé pod záštitou pražského magistrátu na Tenisových kurtech Sparta Praha, vloni pak na TJ Sokol v Magnitogorské ulici. Ve hře je samozřejmě vítězství v prestižním nohejbalovém turnaji, luxusní víkendový pobyt v horském hotelu, ale také jedinečný úkol, který na žádné jiné hudební akci návštěvníci nenaleznou. Poražený tým hudebníků musí na místě turnaje spontánně vymyslet a zahrát oslavnou píseň o vítězném týmu turnaje.

Vítězové minulých ročníků:
2005 -Divokej Bill
2006 -Support Lesbiens
2007 – Post It
2008 – Post It

Putovní turnaj se uskuteční 29. července 2009 od 10 hodin na tenisových kurtech ve Vršovicích, TJ Sokol, Vršovice II, Magnitogorská u­lice.
Novinka:Letošní turnaj bude doplněn o miniturnaj týmu složených z krásných slečen a dam. Osloveny byly hudebnice: (Marka Rybin – Skyline, Andrea Plíšková – Gang ala Basta, Anna K. a další), které postaví své ženské týmy a utkají se o pohár Jirky Zemánka.
 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.