Papa Roach se vrátili do Čech, aby nakopali Lucernu do zubů

  • Papa Roach se vrátili do Čech, aby nakopali Lucernu do zubů Fotogalerie (8)
    • 14.07.2011
    • Tisk

    Pot stříkal z pódia až do zadních řad. Češi řádili a skákali. V kotli nezůstala nit suchá. Takto by se dalo zhodnotit včerejší vystoupení americké kapely Papa Roach.

    Sdílejte článek:

Lucernu Music Bar jim jako první předehřáli Julien-K z L. A. Ty můžete znát ze sólového projektu Chestera Benningtona (Linkin Park) pod názvem Dead By Sunrise. Publikum je přijalo celkem vlídně a tak si z úst zpěváka Ryana vysloužilo: „you’re so fucking wonderful crowd!“ doprovázené přátelským plácáním po rukou fanoušků v první řadě.

Druzí vyburcovali diváky Yashin ze Skotska, jejichž hudebním stylem vám můžou připomínat Silverstein. S neskutečnou energií předváděli na pódiu divoké kreace doprovázené skoky do kotle. Byli opravdu „fuckin‘ crazy“, jak řekl sám zpěvák Harry. „Fuckin‘ crazy“ byli i diváci ve chvíli, kdy Yashin zahráli cover verzi Everytime od Britney Spears, která mimochodem zněla vážně dobře.

Podívejte se na fotoreport z koncertu Papa Roach.

Poté nastoupili Papa Roach, tolik očekávané hvězdy večera. Podařilo se jim strhnout publikum hned při první písničce (Getting Away With Murder) a ti odolnější vydrželi skákat až do přídavku (Last Resort). Celá Lucerna tloukla jedním velkým pulzujícím srdcem a jen s podivem neutrpěla infarkt. Nevím, co měl Jacoby v té záhadné láhvi, ze které celou dobu upíjel, ale byl naprosto nezničitelnej! Kapela působila jako hudební energetickej drink s dávkou semtexu před výbuchem. V téměř hodinu a půl dlouhém setu nechyběly skladby jako Forever, Hollywood Whore, Time is Running Out, Kick in the Teeth nebo Scars.

Po koncertu obě předkapely, Julien-K a Yashin, vstoupily mezi diváky a velmi ochotně rozdávaly podpisy, konverzovaly a nechávaly se fotit. To samé se bohužel nedá říct o Papa Roach. Publikum na ně vyčkávalo v Lucerně i před ní do pozdní nočních (ne-li ranních) hodin, aby se pak dozvědělo, že kapela odešla „tajným východem“ a odjela pryč. Fanoušky tak čekalo nemalé zklamání.

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.