Již v pátek začíná v Praze Mystic Skate Cup

V pátek 15. července se otevírají brány 17. ročníku legendárního závodu Světového poháru ve skateboardingu – Mystic Sk8 Cup 2011, který se koná tradičně ve skateparku na pražské Štvanici. O prize money v celkové výši .000 budou během celého víkendu závodit muži v disciplínách streetstyle, bowl (bazén) a best trick. Ženy pak závodí pouze v disciplíně streetstyle o .500.

Praha bude jednou z pouhých tří zastávek kolotoče WCS v letošním roce a proto očekáváme hojnou účast zahraničních závodníků i návštěvníků. Kromě perfektně připraveného skateparku je pro všechny příchozí rapidně upraven i celý koncept areálu, který by ve své podobě měl nabídnout jezdcům i divákům optimální podmínky pro co největší sportovní zážitek.

V současné době probíhá registrace jezdců a z dosud došlých bychom rádi vypíchli jména jako jsou Dustin Dollin, Mike Vallely, Aaron Suski, David Gravette, Colin Provost, Rodil Jr, Daniel Vieira, Chris Pfanner či Bastien Salabanzi. Hvězdnou sestavu doplní top evropští a domácí jezdci v čele s obhájcem loňského prvenství Maximem Habancem.

Mystic Sk8 cup 2011 navazuje na předcházející ročníky nejen kvalitním skateboardingem, ale i vedlejším programem, který bude směřován do Relax Zóny. Pro její návštěvníky nabízíme množství atrakcí, workshopů a kvalitní občerstvení, navíc letos poprvé přenos závodů na velkoplošné obrazovce. O hudební produkci se postará řada domácích i zahraničních umělců, jako například DJ Robot, Mucho, Bidlo či kapely Notes from Prague, Wifebeaters, Rocket Dotz nebo los Chilakillerz. <br / Více informací naleznete na stránkách závodu – www.mysticsk8cup.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.