Znovu si užijeme klubovou atmosféru koncertu Mr. Big

  • Znovu si užijeme klubovou atmosféru koncertu Mr. Big Fotogalerie (7)
    • 08.07.2011
    • Tisk

    Hardrocková formace Mr. Big nedávno s velkým úspěchem vystoupila na třineckém festivalu …

    Sdílejte článek:

Hardrocková formace Mr. Big nedávno s velkým úspěchem vystoupila na třineckém festivalu Noc plná hvězd. Vyhlášené jsou její skvělé klubové koncerty, které nabízí neopakovatelnou atmosféru. V říjnu si je právě takto budou moct čeští fanoušci užít v pražském klubu Retro Music Hall.

Mr. Big. Big tu 5. října 2011 představí svou první studiovou desku vydanou po dlouhých čtrnácti letech. Tu nahrávali v původní a zároveň nejslavnější sestavě.

Album dostalo název What If… a vychází z dílny renomovaného producenta Kevina Shirleyho, který spolupracuje třeba taky s Aerosmith, Rush nebo Iron Maiden. Deska What If… je následovníkem velmi úspěšného CD/DVD Back To Budokan z roku 2009, které zachycuje triumfální návrat kapely do Japonska.

Kapela Mr. Big vznikla v roce 1988 a od té doby zaujímá pevné místo ve světové hard rockové historii. Originální a nejslavnější sestava Eric Martin (zpěv), Paul Gilbert (kytary), Billy Sheenan (baskytara) a Pat Torpey (bicí) vyprodukovala řadu nezapomenutelných hitů, nechybí rockové balady, heavy-metalové záležitosti nebo písně zařaditelné do kategorie blues rocku.

Každý člen Mr. Big je navíc považován za absolutně špičkového muzikanta. Billy Sheenan vyhrál tucty „Best Bass Player“ cen v nejrůznějších magazínech. Paul Gilbert je všeobecně považován za jednoho z nejlepších kytaristů dneška a vedle práce s kapelou Mr. Big vydává i sólo alba a pravidelně pořádá kytarové workshopy pro firmu Ibanez.

Stejně tak Pat Torpey, který je firemním hráčem Tama Drums. Eric Martin je označovaný za jednoho z nejvýraznějších zpěváků všech dob. Vydal osm úspěšných sólo desek.

Jak je vidět, kapela Mr. Big je spojením velkých hudebníků a dohromady vytváří jedinečný a nenapodobitelný celek, jehož tvorba jednoznačně zasáhne všechny hudební fajnšmekry.

Předprodej vstupenek na koncert Mr. Big, který 5. října v Retro Music Hall začíná ve 20 hodin, už probíhá.

www.pragokoncert.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze