Slash točí horor s hvězdou filmu Šestý smysl

  • Slash točí horor s hvězdou filmu Šestý smysl Fotogalerie (3)
    • 03.07.2011
    • Tisk

    Slash, bývalý kytarista Guns N´Roses a stávající kytarista Velvet Revolver, který se v poslední …

    Sdílejte článek:

Slash, bývalý kytarista Guns N´Roses a stávající kytarista Velvet Revolver, který se v poslední době věnuje hlavně svým sólovým aktivitám, pro které sestavil vlastní kapelu. S tou odjel velmi úspěšné turné, stále koncertuje a pomalu připravuje další desku.

Slash je ale aktivní i ve filmovém světě. Jeho produkční firma Slasher Films se specializuje hlavně na horory.

Pro nejnověji chystaný snímek Wake the Dead najala známé hollywoodské jméno. Hlavní roli si tu zahraje Haley Joel Osment, který v roce 1999 po boku Bruce Willise zazářil ve filmu Šestý smysl. Za svůj strhující výkon si tak v pouzých jedenácti letech vysloužil nominaci na filmového Oscara.

Ve Wake the Dead si zahraje Victora Franklina, středoškolského studenta, který experimentuje se oživováním mrtvých. Děj tohoto filmu se opírá o příběh kresleného románu Stevea Nilese.

Slash je opravdu velký fanoušek hororového žánru: „Ze všech hororových záležitostí mě vždycky nejvíc baví ty, kde objevím bohaté charaktery, které se postupně vyvíjejí,“ řekl Slash. A dodal: “Haley má obrovské zkušenosti a je kvalitní herec takže se na výsledek práce s ním opravdu těším."

Film Wake the Dead „pan kytarista“ popsal: "Je to mladší, moderní, frankensteinovský příběh o brilantním středoškolském studentovi, který objevil, jak oživit mrtvou tkáň. Navíc je to teenager takže se absolutně ničím nenechává limitovat.

Společnost Slasher Films pracuje v současnosti i na dalších třech projektech. Prvním z nich je film Nothing to Fear o městě, které se rozkládá na cestě do pekla, druhý má název Theorem a je o matematikovi, jenž sestaví rovnici zla, třetí snímek The Other Kingdom je o nemocnici zasažené zombie morem.

O tom, jestli se Slashova muzika objeví na soundtracku některého ze zmíněných snímků, se žádné informace neobjevily.

Slash feat. Fergie – Beautiful Dangerous

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz