S Underworld do 22tého století na last minute

  • S Underworld do 22tého století na last minute Fotogalerie (3)
    • 30.06.2011
    • Tisk

    Kultovní elektronická formace Underworld míří do Prahy, aby spolu s pražskou skupinou Cartonnage …

    Sdílejte článek:

Kultovní elektronická formace Underworld míří do Prahy, aby tu 6. července spolu s pražskou skupinou Cartonnage a DJem Johnem Culterem rozjela „vesmírnou“ party ve vyhlášeném „sci-fi“ klubu SaSaZu.

Na výlet do 22. století se teď můžete vydat za last minute cenu 1+1, kdy k jedné koupené vstupence získáte druhou zdarma. Akce platí do vyprodání zásob.

Večer zahájí audio-vizuální show electro-popového dua Cartonnage, jehož tvorba v minulosti zaujala i Mobyho. Skupina na sebe poprvé strhla pozornost médií i posluchačů v roce 2008 albem Curiously Connected, za které získala cenu časopisu Filter a byla nominována na ceny Anděl i Óčko TV. Jejich koncertní program v SaSaZu nabídne hlavně hudbu z kritikou vysoce ceněné novinky I'm Not Your Computer, která vyšla koncem května.

Kolem půl jedenácté ovládnou pódium hlavní hvězdy večera. Pánové Karl Hyde a Rick Smith z Underworld. Ti patří mezi fenomény elektronické hudby a na této scéně nepřetržitě bodují od roku 1996, kdy se vyšvihli do čela hitparádových žebříčků s megahitem „Born Slippy“ z „revolučního“ filmu Dannyho Boyla Trainspotting.

Svému početnému českému publiku nabídnou Underworld průřez celou dosavadní kariérou i muziku z aktuálního alba Barking.

Na Underworld plynule naváže a v divoké jízdě bude pokračovat DJ John Culter, který bude udávat tempo tanečnímu parketu v exkluzivním tříhodinovém setu.

Vstupenky se prodávají v síti Ticketportal. Standardní za 890 korun, teď ale ve speciální last minute akci 1+1, kdy k jednomu pořízenému lístku dostanete druhý zdarma.

Vstupné do VIP sektoru se nemění – lístek v této kategorii vyjde na 2 990 korun a nabídne nejlepší výhled na pódium a nealko, pivo, víno a long drinky do půlnoci zdarma.

www.ticketportal.cz

www.sasazu.com

www.punxnotdead.cz

Underworld – Born Slippy

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze