Sestry Kaplanové z L.A. vás na Sedmičce seznámí se svou kapelou

  • Sestry Kaplanové z L.A. vás na Sedmičce seznámí se svou kapelou Fotogalerie (9)
    • 25.06.2011
    • Tisk

    Sestry z kalifornského L.A., které byly zařazeny mezi 50. nejlepších nových kapel…

    Sdílejte článek:

Sestry z kalifornského L.A., které byly zařazeny mezi 50. nejlepších nových kapel pro letošní rok podle časopisu NME se chystají na evropské turné. Vyražte si na solidní vejlet roku 2011 s kapelou Puro Instinct a úžasnejma peckama jako jsou Nite Jewel, Soldiers of Fortune a Teams vs. Star Slinger.

"Puro Instinct zní jako stříbrný had. Představte si, že byste pustili syčení nebo chřestění hada přes zesilovač nebo ho analyzovali pod mikroskopem a pak ho prostě vypustili na plný pecky do vesmíru. Znělo by to jako tahle goth parta z kalifornský pouště, která se jmenuje Puro Instinct, třpyt noční košile,strašidelný vibrace duchařského stolečku, které se linou z temnýho kouta pokoje.“ 

Loni label Mexican Summer úplně propadl sestrám Kaplanovým : Piper a Skylar, a jejich kapele Pearl Harbor, která se zaskvěla nádherným EP Something About the Chapparrals. Ale čas letí jak splašený mustang a už se píše rok 2011 a Pearl Harbor se teď jmenují Puro Instinct. Kolem Piper a Sky jsou najednou čtyři další hudebníci: Cody Porter, Jessie Clavin, Mike Baum a Crazy Murray – ti všichni hrají zamlžený a vířivý pop ještě o něco působivěji než kdysi. Představte si Fleetwood Mac, Bobb Trimble a Lush ve vířivce naplněné po okraj šampaňským -ale s mnohem více bublinkama a ještě hustší mlhou.

První singl Puro Instinct “STILYAGI” je tak skvělý možná i díky pomoci jejich fanouška a kamaráda jménem Ariel Pink, který je loni vzal s sebou na turné jako support Haunted Graffiti. Jeho doprovodné vokály se vznáší v ambientních oblacích, automatických bicích a dalších zvukových jiskrách a Piperin snový hlas slibuje “Ooooo-ooooo Stilyagi!.” Puro Instinct již vydali svůj dlouhohrající debut pojmenovaný Headbangers in Ecstasy a v srpnu je budete moci spatřit naživo i v Praze!!! 

Koncert Puro Instinct se odehraje 2.srpna v klubu 007 na pražském Strahově.

Vstupenky v síti Ticketpro za 200,– Kč + poplatky, na místě pak za 250,– Kč.

Více info na:

www.myspace.com/puroinstinct

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.