Benátská noc to je nové uspořádání pódií, i pestrý hudební program

  • Benátská noc to je nové uspořádání pódií, i pestrý hudební program Fotogalerie (15)
    • 25.06.2011
    • Tisk

    Jeden z nejoblíbenějších českých hudebních festivalů si pro letošní rok připravil skutečně…

    Sdílejte článek:

Jeden z nejoblíbenějších českých hudebních festivalů si pro letošní rok připravil skutečně pestrý program plný nejen výborné hudby, ale i všech doprovodných programů od dospělých po děti.

Všichni, kdo sledují festivalové dění vědí, že letošními hlavními headlinery jsou americká skupina Dream Theater a němečtí Scooter. Dorazí však i naše největší hvězdy, které na letních open air festivalech není zvykem vídat – Lucie Bílá, Lenka Filipová a další.

Hlavní změnou oproti loňskému ročníku je rozmístění pódií. Produkce na dvou scénách stojících vedle sebe bude probíhat na střídačku. Jak dodává Pavel Mikez, ředitel festivalu: „Hrát budeme ve směru po vodě a proti loňsku jsme jednu scénu ubrali. Nechceme to hnát do velkého množství třeba deseti scén, 150 kapel a dlouhého přecházení návštěvníků z jedné scény na druhou. Jsme a chceme zůstat hlavně pohodovým festivalem. Ostatně loňské číslo návštěvníků (bylo jich na 30000) a jejich stále vzrůstající počet nás k tomu zavazuje.“

Na všechny návštěvníky čeká tradičně kromě obrovského množství hudebních vystoupení také tradiční sobotní neckyáda, herní zóna, bungee jumping, nafukovací horolezecká stěna, chytré mobilní telefony s připojením na internet k zapůjčení a extra speciální soutěže pro hravé dospělé. Hrát si však určitě budou i děti, pro které jsme připravili celou fůru aktivit a zábavy. Přímo v areálu festivalu si zase chystá jeden z mediálních partnerů TV Barrandov stan plný interaktivních her a zmrzliny Animáček. Určitě budou skákací hrady a další věci pro pobavení. Novinkou, kterou určitě všichni přivítají, bude pojízdný bankomat dostupný po všechny dny festivalu. Veškeré informace přidáváme aktuálně na náš web www.benatskanoc.cz

Kemp bude otevřen tradičně již od čtvrtka až do pondělí 1.8. Letos však bude nadstandardně vybaven. Stanový areál, který organizátoři připravili, nemá na českých festivalech obdoby. Těšit se můžete nejen na čisté toalety a sprchy s teplou vodou, ale také na osobní trezory, půjčovnu sportovního náčiní nebo hřiště. Přímo v areálu kempu vyroste velkokapacitní restaurace a kavárna s non-stop otevíračkou. Non-stop bude fungovat i celý kemp s recepcí, obsluhou a ochrankou. Vstupenky do Toi Toi kempu si bude možné zakoupit od 1. května v prodejní síti Ticketportál spolu se vstupenkami na festival. Vstupenek budou dva druhy, se stanem (450,–Kč) a bez stanu (300,– Kč), takže pokud jedete ve dvou či více osobách pod jeden stan, stačí vám jen jedna vstupenka se stanem a ostatní jen bez stanu. Kapacita kempu je až 7.000 osob. Vstupenka je platná pouze s platnou vstupenkou na festival.

Předprodej vstupenek – poslední šance koupě zlevněných vstupenek za červnovou cenu! Do konce června zaplatíte pouze 1190,–Kč za permanentku, 790,– Kč za jednodenní vstupenku (pátek nebo sobota + neděle zdarma) a 2100,–Kč za VIP vstupenku (zahrnuje přístup do dvoupatrového stanu, VIP bar, samostatné sociální zařízení, dárek na uvítanou, přednostní odbavení).

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.