Mighty Sounds nabídne módní přehlídku, sport i graffiti

  • Mighty Sounds nabídne módní přehlídku, sport i graffiti Fotogalerie (8)
    • 24.06.2011
    • Tisk

    Line-up festivalu Mighty Sounds, který v poslední době doplnili headlineři z řad legend ska …

    Sdílejte článek:

Line-up festivalu Mighty Sounds, který v poslední době doplnili headlineři z řad legend ska a punku, je už teď nadupaný zajímavými jmény. Kromě Anti-Flag a Pennywise z USA přijedou legendy The Skatalites z Jamajky nebo jejich krajan, král reggae Anthony B.

Navíc je pro návštěvníky připraven opravu výjimečně pestrý doprovodný program. Letiště Čápův Dvůr poskytuje dostatek prostoru pro všechny aktivity, které si oblíbili a k tomu letos festival nabídne i řadu věcí navíc.

Připravena je exkluzivní Vehicle BMX exhibice, kterou zajistí parta ostřílených hochů. Proběhne i módní přehlídka v režii nekonvenční značky My obsession, kterou budou předvádět modelky této značky spolu s modelkami z tetovacího a piercingového studia Hell.

Pro všechny, kdo chtějí na festivalu tvořit, bude probíhat celá řada workshopů. Jedním z nich bude výroba placek pod vedením skupiny Plackafacka.cz a mnohé zcela jistě nadchne graffiti workshop nazvaný trefně Mightfitty, který organizuje pražský Graffneck shop.

Uskupení Leviathan nabídne možnost zkusit street artovou techniku šablon (stencil). Workshop bude zajišťovat také Afre a jeho bamboo parta, která na ploše areálu festivalu Mighty Sounds staví unikátní bambusové instalace.

Sportovní vyžití letos uspokojí snad úplně všechny: v plánu je turnaj ve fotbalu, nohejbalu, k dispozici bude také chill-out v podobě minigolfu se třemi jamkami.

Všechny body doprovodného programu najdete na stránkách festivalu, stejně jako informace o předprodeji.

Do konce června je možné lístky koupit za 820 korun, od 1. července se jejich cena zvyšuje na 890 korun.

www.mightysounds.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.