Mighty Sounds nabídne módní přehlídku, sport i graffiti

  • Mighty Sounds nabídne módní přehlídku, sport i graffiti Fotogalerie (8)
    • 24.06.2011
    • Tisk

    Line-up festivalu Mighty Sounds, který v poslední době doplnili headlineři z řad legend ska …

    Sdílejte článek:

Line-up festivalu Mighty Sounds, který v poslední době doplnili headlineři z řad legend ska a punku, je už teď nadupaný zajímavými jmény. Kromě Anti-Flag a Pennywise z USA přijedou legendy The Skatalites z Jamajky nebo jejich krajan, král reggae Anthony B.

Navíc je pro návštěvníky připraven opravu výjimečně pestrý doprovodný program. Letiště Čápův Dvůr poskytuje dostatek prostoru pro všechny aktivity, které si oblíbili a k tomu letos festival nabídne i řadu věcí navíc.

Připravena je exkluzivní Vehicle BMX exhibice, kterou zajistí parta ostřílených hochů. Proběhne i módní přehlídka v režii nekonvenční značky My obsession, kterou budou předvádět modelky této značky spolu s modelkami z tetovacího a piercingového studia Hell.

Pro všechny, kdo chtějí na festivalu tvořit, bude probíhat celá řada workshopů. Jedním z nich bude výroba placek pod vedením skupiny Plackafacka.cz a mnohé zcela jistě nadchne graffiti workshop nazvaný trefně Mightfitty, který organizuje pražský Graffneck shop.

Uskupení Leviathan nabídne možnost zkusit street artovou techniku šablon (stencil). Workshop bude zajišťovat také Afre a jeho bamboo parta, která na ploše areálu festivalu Mighty Sounds staví unikátní bambusové instalace.

Sportovní vyžití letos uspokojí snad úplně všechny: v plánu je turnaj ve fotbalu, nohejbalu, k dispozici bude také chill-out v podobě minigolfu se třemi jamkami.

Všechny body doprovodného programu najdete na stránkách festivalu, stejně jako informace o předprodeji.

Do konce června je možné lístky koupit za 820 korun, od 1. července se jejich cena zvyšuje na 890 korun.

www.mightysounds.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze