Skyline, Macka B, adrenalin - i to je High Jump 2011

  • Skyline, Macka B, adrenalin - i to je High Jump 2011 Fotogalerie (2)
    • 21.06.2011
    • Tisk

    Už dvanáctý ročník otevřeného mistrovství republiky ve skocích do vody proběhne 29. a 30. …

    Sdílejte článek:

Už dvanáctý ročník otevřeného mistrovství republiky ve skocích do vody proběhne 29. a 30. července v hřiměždickém lomu nedaleko Příbrami. Program akce nabídne adrenalinový sportovní zážitek, plejádu známých kapel, doprovodné aktivity a individuální kempingovou zábavu v krásném žulovém lomu.

Letošní ročník High Jumpu navíc ovládne světové reggae v podání skvělého Christophera McFarlanea.

Denní program nabízí profesionální exhibici a soutěž v extrémních skocích do vody z 12ti a 16ti metrové věže a 5ti metrové houpačky. V hlavních rolích soutěže se představí jak skokanská špička ze zahraničí, tak čeští borci.

Největším úspěchem a odkazem High Jumpu je skutečnost, že hostil a vychoval nejlepší domácí skokany. Například Michal Navrátil, naše skokanská „celebrita číslo jedna“, tu odstartoval kariéru. V současnosti se řadí mezi nejúspěšnější skokany světa. Jako high diver získal dokonce prestižní angažmá ve vodním divadle na lodi Allure of the Seas.

Skyline – Hungover

 

Součástí závodu bude i nejbizardnější skokanské odvětví zvané splashdiving (lidově „placáky“), jehož cílem není ladný dopad, ale naopak to, aby vystříklo co nejvíc vody. Splashdiving je oficiální sportovní disciplínou populární po celém světě.

Večer se High Jump promění v open air festivalovou party s hudební produkcí na čtyřech scénách. Na hlavní se blýsknou přední české kapely jako Skyline, Navigators, Pipes and Pints nebo Indy KMBL.

Díky generálnímu partnerovi Budweiser Budvar, který letos významně podpořil nejen samotný závod, ale i hudební show, se High Jump 2011 poprvé ve své historii pochlubí hvězdným zahraničním headlinerem. Se svou kapelou bude letošnímu programu vévodit světová reggae star z Británie Christopher McFarlane, za hranicemi známý jako Macka B.

Rozlehlé dějiště a zázemí akce naplní veškeré potřeby a pohodlí návštěvníků. Bezprostředně u lomu zaparkujete, postavíte stan a k dispozici bude řada stánků nejen s občerstvením.

Během víkendu si užijete koupání v čistém žulovém lomu a zažijete relax v krásném přírodním areálu. Odvážní jedinci si můžou na vlastní kůži vyzkoušet „highjump“ nebo se zúčastnit doprovodných zábavních aktivit. Těšit se můžete na Pit Bike freestyle motokros, soutěž highjump best babe, Nintendo herní stan i originální závod na surf prknech.

www.highjump.cz

Pipes and Pints – City By The Sea

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz