Festival Benátská noc začne „zahřívacím kolem“ už 28. června

  • Festival Benátská noc začne „zahřívacím kolem“ už 28. června Fotogalerie (21)
    • 19.06.2011
    • Tisk

    Program letošního 19. ročníku hudebního festivalu Benátská noc, který se uskuteční…

    Sdílejte článek:

Program letošního 19. ročníku hudebního festivalu Benátská noc, který se uskuteční od 29. do 31. července v romantickém prostředí v Malé Skále u řeky Jizery, je kompletní.

Hlavními headlinery jsou americká skupina Dream Theater se zbrusu novým bubeníkem a němečtí Scooter. Dorazí však i naše největší hvězdy – Nightwork v teplákách, Lucie Bílá z blízké chalupy, Chinaski, Aneta Langerová, Kryštof, Čechomor, Olympic, Gipsy.cz, Walda Gang, Sunflower Caravan a další. Uvidíme i tolik diskutovaný objev české hudební scény zpěvačku Patricii, staromilce potěší vystoupení Václava Neckáře a skupiny Bacily, romantiky Lenka Filipová. Zkrátka a dobře, každý si najde to své, ostatně jako vždy na festivalu Benátská noc v Malé Skále. I letos se nedočkaví návštěvníci mohou těšit na tradiční čtvrteční warm-up, který proběhne na kryté scéně Evropy2 (u lávky přes Jizeru do TOI TOI campu). Vše vypukne v 18 hodin pod taktovkou legendární Folimanky Blues.

K dispozici bude i nadstandardně vybavené stanové městečko nebo dětský koutek TV Barrandov Animáček. Přímo do areálu festivalu si to zamíří mobilní bankomat v podobě dodávky. A to proto, aby návštěvníci nestrádali a netrpěli nouzí. Vyzvednout hotovost v mobilním bankomatu Poštovní spořitelny si bude moci vyzvednout každý, ať má kartu jakéhokoliv bankovního domu. Velký výběr občerstvení, tradiční sobotní neckyáda a další řada doprovodných akcí bude samozřejmostí. Vstupenky lze výhodněji koupit už nyní v předprodeji v síti Ticketportal.

Do konce června zaplatíte pouze 1190,–Kč za permanentku, 790,– Kč za jednodenní vstupenku (pátek nebo sobota + neděle zdarma) a 2100,–Kč za VIP vstupenku (zahrnuje přístup do dvoupatrového stanu, VIP bar, samostatné sociální zařízení, dárek na uvítanou, přednostní odbavení). Těšíme se na vás – vaše Benátská noc! Veškeré informace o hudebním a doprovodném programu, kempu, dopravě, parkování, atd. naleznete na www.benatskanoc.cz.

Více informací na www.benatskanoc.cz.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze